Eğlence

10 Ünlü Kişi ve Önceki Halleri

Ünlü Kişilerin Ünlü Olmadan veya Ünlü Olduktan Sonraki Yıllarda, Çocukluk, Gençlik Yıllarındaki Hallerini, Fotoğraflarını, Resimlerini Merak Edenler İçin Hazırlanmış On Ünlü Kişinin Ünlü Olmadan Önceki Fotoğrafları. Ünlü insanların önceki hallerini merak ettiniz mi? On Ünlü Kişinin Ünlü Olmadan veya Ünlü Olduktan Sonraki Yıllarındaki Resimlerinde Bir Liste Oluşturduk. Brad Pitt Listemizde ilk sırada dünyaca ünlü Oscar’lı oyuncu Brad Pitt var. Genç ... Devamını Oku »

Trivia Crack Nedir Nasıl Oynanır

Özgün İspanyolca adı Preguntados olan Trivia Crack oyunu android telefonlarda oynanan son dönemlerin en popüler genel kültür oyunlarındandır. Trivia Crack Nedir? Trivia Crack; Etermax şirketi tarafından geliştirilen dünya çapında kullanıcılar tarafından oynanan bir genel kültür oyunudur. Trivia Crack oyunu 2013 yılında ilk defa çıkmıştır. Trivia Crack, 2014 yılında Aralık ayında Apple App Store’de en fazla indirilen oyun olmuştur. Trivia Crack ... Devamını Oku »

Ünlülerin Hayvanlar Alemindeki Benzerleri

Ünlülerin Hayvanlar Alemindeki Benzerleri Angelina Jolie’nin Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Don Cheadle’in Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Emilia Clarke’ın Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Jamie Hyneman’in Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Jon Heder’in Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Jack Black’in Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Paris Hilton’un Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Renee Zellweger’in Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Larry King’in Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Liza Minnelli’nin Hayvanlar Alemindeki Benzeri, Selena Gomez’in Hayvanlar Alemindeki Benzeri. Bazı ... Devamını Oku »

Periscope nedir ? Periscope nasıl kullanılır ?

Periscope nedir ? Periscope ne işe yarıyor, nasıl kullanılır ? Periscope, Twitter’ın yeni canlı yayın uygulamasıdır. Telefonunuz ile çevrenizde olup biteni Twitter üzerinden arkadaşlarınızla veya tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Periscope ile yapılan canlı yayınlar varsayılan olarak tüm kişiler tarafından görülebilir. Fakat dilerseniz Periscope  ile yapılan canlı yayınları gizlemeniz mümmkün. Siz canlı yayına başladığınızda sizi takip edenler otomatik olarak bildirim alırlar. Başkaları ... Devamını Oku »

1 Nisan Şakaları – April Fool Day

Antik medeniyetler, Roma ve Hint medeniyetleri de dahil olmak üzere yeni yılı 1 nisan civarında kutlarlardı. Gün dönümü olan 20-21 martta oldukça yakın zamanlarda. Avrupada yeni  yıl başlangıcı olarak uzun yıllar 25 mart tarihi kabul edilirdi. 1582 yılında Papa 13. Gregory yeni bir takvim ihdas etti ve yeni yıl başlangıcı olarak 1 ocak tarihini belirledi.  Halk söylencelerine göre bir çok ... Devamını Oku »

İlginç Kaset Kapakları

İlginç Albüm Kapakları, Komik Kaset Kapakları, Komik Albüm Kapakları, Eski Kaset Kapakları, Komik Nostalji Albüm Kapakları, Komik Kaset İsimleri, Komik Albüm İsimleri bilgebilir.com sayfasında. Taverna müziğinin güçlü seslerinden Arif Susam’ın olsun, bir dönem müzikleri ve filmleri ile kendini duyuran Ali Avaz olsun, güçlü sesi ile her döneme damga vurmuş olan İbrahim Tatlıses olsun, bir dönemin çocuk yıldızlarından Küçük Emrah olsun, ... Devamını Oku »

Çizgi Filmlerdeki En İyi İkililer

İzlerken keyif aldığımız Tom ve Jerry, Edi ile Büdü , Fred Çakmaktaş ve Barni Moloztaş, Coyote ve Road Runner, Tweety ve Sylvester ve daha burada saymadığız birçok çizgi film karakteri çocukluğumuzun kahramanlarıdır. Çocukluk dönemlerimizde gözlerimiz ekranlardan ayırmadığımız çizgi filmleri çok severdik. Bazı çizgi filmler de öyle çizgi film karakterleri vardır ki birinin adını söyleyince hemen diğerinin adını tamamlarız. Bizde sizler ... Devamını Oku »