Genel

En İyi Kitap Yorumları

Bookstagramlar Kitap Önerilerini Arayanlar, Kitap Satın Almadan Önce Kitaplarının Yorumunu Merak Edenler, En Güzel Kitap Yorumlarını www.kitapyorumum.com Sitesinde Bulabilirsiniz. Instagram’ın en iyi kitap yorumlarının yorumları www.kitapyorumum.com sitesinde. Tanımadığımız bir yazar veya tereddüt ettiğimiz bir kitap olunca internette o kitapla ile ilgili yorumlara, önerilere, tavsiyelere, olumlu yorumlara, olumsuz yorumlara bakarız. Fakat bazen o kitaplar ilgili yorum bulmak için birçok siteyi bakarız ... Devamını Oku »

Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir?

Bir Matematik Öğretmeni Aşkını En Güzel Nasıl Anlatabilir Videosunu İzleyin. Matematik öğretmeniz olsanız aşkınızı en güzel nasıl anlatırsınız? Bir matematik öğretmeni aşkını en güzel matematik terimleri ile birlikte anlatır. İzleyeceğiniz videoda aşkın matematiği şiirsel bir dille anlatılmış. Matematik Öğretmeninden Aşk Şiiri Neymiş edebiyatın yalancı sevdaları, bir mimar matematikten anlar ve reel olur. Dedim ya gülüm sana senin anlayacağın dilden yazacağım ... Devamını Oku »

Berat Albayrak Kimdir ?

Türkiye Cumhuriyeti 64. Hükümetinin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olan Berat Albayrak hakkında bilgiler; Berat Albayrak, 1978’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Albayrak, profesyonel iş hayatına 1996 yılında başladı. New York Pace Üniversitesi, Lubin School of Business’ta yüksek lisans eğitimi alan Albayrak, Finans ve Bankacılık alanındaki doktorasını “Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Finansmanı” üzerine hazırladığı tezle tamamladı. Devamını Oku »

Süleyman Soylu Kimdir ?

Türkiye Cumhuriyeti 64. Hükümetinin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan Süleyman Soylu hakkında bilgiler; Süleyman Soylu 21 Kasım 1969 yılında İstanbul’da doğdu. Plevne Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1987 yılında DYP İstanbul İl Gençlik Kolları’nda siyasete başladı.1987-1990 yılları arasında DYP İstanbul İl Gençlik Kolları’nda Yönetim Kurulu üyeliği ve Teşkilat Başkanlığı görevlerini üstlendi. 1995 yılında Gaziosmanpaşa yönetim kurulu üyeliğine,17 ... Devamını Oku »

Nobel Edebiyat Ödülü Alan Yazarlar Listesi

Nobel Edebiyat Ödülü İlk Kez Hangi Yıl Verilmiştir, Nobel Ödülleri Nobel Edebiyat Ödülü Hangi Ülkede Nerede Verilmektedir ,2015 Nobel Edebiyat Ödülü Kime Verilmiştir, Nobel Edebiyat Ödülü Neye Göre Verilmektedir, Nobel Ödülleri Nedir, Nobel Ödülleri Hangi Alanlarda Verilir, Nobel Ödülleri Niçin Neden Verilir, Nobel Edebiyat Ödülü’nü Alan İlk Kadın Yazar, İlk Türk Yazar, Nobel Edebiyat Ödülü Orhan Pamuk, Nobel Edebiyat Ödülü’nü ... Devamını Oku »

Expo 2016 Antalya

Expo 2016 Antalya Ne Zaman Hangi Tarihte Yapılacak, Expo Anlamı Nedir Ne Demektir, Expo Kelimesinin Açılımı Nedir, Expo Kaç Yılda Bir Yapılmaktadır, Expo Fuarı 2016 Yılında Türkiye’de İlk Defa Antalya İlinde Yapılacaktır, Expo 2016 Antalya’nın Felsefesi, Sloganı Teması Nedir, Expo Kaç Ay Sürmektedir, Expo Hakkında Bilgi. Expo; Türkçe sergi anlamına gelen İngilizce Exposition kelimesinin kısaltılmışıdır. Bir asırdan fazla geçmişi olan ... Devamını Oku »

2015 G-20 Liderler Zirvesi Türkiye Toplantısı

2015 Yılında G-20 Liderler Zirvesi Toplantısı Türkiye’de Nerede Yapılacaktır, Türkiye’de Antalya’da Yapılan G20 Zirvesi Kaçıncı Kez Yapılan G20 Zirvesidir, Üye Olmadığı Halde 2015 G20ye Katılan Ülke Hangisidir, Türkiye’de Yapılan G20 Zirvesi Kaçıncı G20 Zirvesidir, 2015 G20 Nerede Hangi Ülkede Hangi İlde Hangi Otelde Yapılmıştır Yapılacaktır, 2015 G20 Zirvesinde Gösteri Yapmak Yasaktır, 2015 Türkiye G20 Zirvesine Davet Edilen G20 Ülkesi Olmayan ... Devamını Oku »

G20 Nedir ? G20 Ülkeleri

G-20 Nedir, 2015 Yılında G20 Zirvesi Türkiye’de Nerede Yapılacak, G20 Zirvesi Antalya’da Nerede Yapılacak, 2015 Yılında G20 Zirvesi Türkiye’de Nerede Yapıldı, 2015 Yılında G20 Zirvesi Türkiye’de Hangi İlimizde Yapıldı, G20 Zirvesi Antalya’da Hangi Otelde Yapılacak, G20 Ülkeleri Kimlerdir Hangileridir Sıralaması, Türkiye’yi G20’de Kim Temsil Ediyor, G20 Zirvesine Toplantısına Davet Edilen Ülke Kimdir, Türkiye G20 Kurucu Üyelerinde Mi, G20 Ne Zaman ... Devamını Oku »

Berk Oktay Kimdir ?

Berk Oktay,28 Ekim 1982 tarihinde Ankara’da doğan oyuncu, manken Berk Oktay, eğitiminin önemli bir bölümünü burada tamamlamıştır. Üniversiteyi Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde okudu. Devamını Oku »

Buzlanmış Yollara Niçin Tuz Dökülür ?

Buzlanmış Yollara Niçin Neden Tuz Dökülür? Kışın Yollara Neden Tuz Dökülmektedir? Yollara Neden Tuz Dökülmektedir? Buzlanmış yollara niçin tuz dökülüyor? Kış aylarında yolların buzlanmasını engellemek için görevlilerce buz döküldüğünü görmüşsünüzdür. İlginç bir bilgi de tuzun ayrıca dondurma yapımında da kullanılmasıdır. Bu iki zıt durum gibi görülen işlem nasıl olmaktadır. Bunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Tuz suyun içerisinde ... Devamını Oku »