Güzellik

Botox Nedir? Botoks Nasıl Uygulanır ?

Mimik hareketleriyle yüzdeki çeşitli kaslar sürekli kasılır, kasılmanın olduğu bölgelerde kırışıklıklar görülür. Zamana bağlı olarak cildin azalan hücre üretimi, azalan savunma durumu, kollajen ve elastik liflerde azalma ve de sürekli yapılan mimikler yüzümüzün kırışıklığının temel nedenidir.Botox yüzdeki, boyundaki kırışıklıkları ve çizgileri gidermek için uygulanan alternatif bir tıp yöntemidir. Özelikle estetik ameliyattan bıçak altına yatmaktan çekinen bayanların ilgi ve rağbet ettiği ... Devamını Oku »

Yaşımızı Ele Veren Bölgeler

Vücudumuzun Hangi Bölgeleri Yaşımızı Ele Verir, Yaşı Tahmin Etmek, Yaşımız Ele Veren Bölgeler Nelerdir, Yaşımız Ele Veren Noktalar, Birinin Yaşı Nasıl Tahmin Edilir, Kadınların ve Erkeklerin Yaşını Tahmin Etme, Vücudumuz Yaşımızı Ele Veriyor, İnsanların Yaşını Tahmin Etme, Yaş İle İlgili Tahmin Nasıl Yapılır? Bazen birisinin kaç yaşında olduğunu kestiremediğimiz anlar olur. Yaşı tahmin ettiğimizden küçük veya tahmin ettiğimizden büyük olabilir. ... Devamını Oku »

Badem Yağının Faydaları Nelerdir ?

Badem yağı, acı ve tatlı badem çekirdeklerinin karışımından yapılır. Tatlı badem yağı ve acı badem yağı olarak ayrı şekillerde de temin edilebilmektedir. E vitamini ve mineraller açısından oldukça zengin bir yağ çeşididir. Badem yağı cilt için gerçekten doğal bir şifadır. Cildi besler, nemlendirir, yumuşatır, kırışıklıkları önler. Badem yağı kuru ciltlerin en büyük kurtarıcısıdır. Onlar için doğal bir ilaçtır. Cildi yumuşatır ... Devamını Oku »

Audrey Hepburn Stil Önerileri ve Güzellik Sırları

Audrey Hepburn Stili Nedir? Audrey Hepburn’ün Güzellik Sırları Nelerdir? Bunların hepsini bilgebilir.com da bulabilirsiniz. Audrey Hepburn, güzelliği ve zarafeti ile hem kendi döneminde hem de kendisinden sonraki dönemlerde moda ikonu olmuş bir bayan. 4 Mayıs 1929 Belçika’nın Brüksel şehrinde doğan İngiliz-Hollandalı sinema oyuncusu Audrey Hepburn, kullandığı eşsiz parçalarla, dünyanın sayılı stil ikonlarından biri olarak anılmaktadır. Audrey Hepburn Stili Audrey Hepburn’ün ... Devamını Oku »