Haber

Kan Gruplarına Göre Hastalık Riskleri

Amerikan Ulusal Sağlık Enstitüsü’nden Dr. Arash Etemadi, Kuzey Batı İran’da 55 bin kişi üzerinde kan grubuna göre hastalıkların risk taşıma oranı ile ilgili bir araştırma yaptı. Amerikan Ulusal Sağlık Enstitüsü’nden Dr. Arash Etemadi’nin araştırmasına göre 0 kan grubuna sahip olanların kanser ve bir dizi önemli hastalık için daha az risk taşıdığını gösterdi. Araştırma kan gruplarıyla hastalıklar arasında önemli bağlantı olduğunu ... Devamını Oku »

Bermuda Şeytan Üçgeni’nin Sırrı Çözüldü

USS Cyclops Kazası, Kaybolan Ellen Austin Gemisi, Uçuş 19 – Flight 19 olayların yaşandığı gizemli yer Bermuda Şeytan Üçgeni. Sayısız gemi, uçak ve insanın kaybolmasına neden olan Atlantik Okyanusu’nda bulunan Bermuda Şeytan Üçgeni her zaman gizemli olmuştur. Bazı rivayetlere göre uzaylılar neden olmakta, bazı rivayetlere göre de doğaüstü güçler, bazılarına göre ise Kayıp Şehir Atlantis’tin etkisi, kimi ise özellikle bu ... Devamını Oku »

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Dünya Engelliler Günü Ne Zamandır, Dünya Engelliler Günü Ne Zamandan Beri Uluslararası Bir Gün Kabul Edilmiştir, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedir, Dünya Engelliler Günü İle İlgili Sözler, Dünya Engelliler Günü Hakkında Özlü Sözler Sloganlar, Türkiye’deki Engelli Sayısı Ne Kadardır, Dünya Engelliler Günü Tarihçesi, Dünya Engelliler Günü Hakkında Kısa Bilgi. İngilizce International Day of Disabled Persons olan Uluslararası Engelliler Günü ... Devamını Oku »

Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir?

Bir Matematik Öğretmeni Aşkını En Güzel Nasıl Anlatabilir Videosunu İzleyin. Matematik öğretmeniz olsanız aşkınızı en güzel nasıl anlatırsınız? Bir matematik öğretmeni aşkını en güzel matematik terimleri ile birlikte anlatır. İzleyeceğiniz videoda aşkın matematiği şiirsel bir dille anlatılmış. Matematik Öğretmeninden Aşk Şiiri Neymiş edebiyatın yalancı sevdaları, bir mimar matematikten anlar ve reel olur. Dedim ya gülüm sana senin anlayacağın dilden yazacağım ... Devamını Oku »

Expo 2016 Antalya

Expo 2016 Antalya Ne Zaman Hangi Tarihte Yapılacak, Expo Anlamı Nedir Ne Demektir, Expo Kelimesinin Açılımı Nedir, Expo Kaç Yılda Bir Yapılmaktadır, Expo Fuarı 2016 Yılında Türkiye’de İlk Defa Antalya İlinde Yapılacaktır, Expo 2016 Antalya’nın Felsefesi, Sloganı Teması Nedir, Expo Kaç Ay Sürmektedir, Expo Hakkında Bilgi. Expo; Türkçe sergi anlamına gelen İngilizce Exposition kelimesinin kısaltılmışıdır. Bir asırdan fazla geçmişi olan ... Devamını Oku »

2015 G-20 Liderler Zirvesi Türkiye Toplantısı

2015 Yılında G-20 Liderler Zirvesi Toplantısı Türkiye’de Nerede Yapılacaktır, Türkiye’de Antalya’da Yapılan G20 Zirvesi Kaçıncı Kez Yapılan G20 Zirvesidir, Üye Olmadığı Halde 2015 G20ye Katılan Ülke Hangisidir, Türkiye’de Yapılan G20 Zirvesi Kaçıncı G20 Zirvesidir, 2015 G20 Nerede Hangi Ülkede Hangi İlde Hangi Otelde Yapılmıştır Yapılacaktır, 2015 G20 Zirvesinde Gösteri Yapmak Yasaktır, 2015 Türkiye G20 Zirvesine Davet Edilen G20 Ülkesi Olmayan ... Devamını Oku »

G20 Nedir ? G20 Ülkeleri

G-20 Nedir, 2015 Yılında G20 Zirvesi Türkiye’de Nerede Yapılacak, G20 Zirvesi Antalya’da Nerede Yapılacak, 2015 Yılında G20 Zirvesi Türkiye’de Nerede Yapıldı, 2015 Yılında G20 Zirvesi Türkiye’de Hangi İlimizde Yapıldı, G20 Zirvesi Antalya’da Hangi Otelde Yapılacak, G20 Ülkeleri Kimlerdir Hangileridir Sıralaması, Türkiye’yi G20’de Kim Temsil Ediyor, G20 Zirvesine Toplantısına Davet Edilen Ülke Kimdir, Türkiye G20 Kurucu Üyelerinde Mi, G20 Ne Zaman ... Devamını Oku »

Doğu Türkistan Sözleri Paylaşımları

Doğu Türkistan İle İlgili Mesajlar, Sincan Uygur Özerk Bölgesi İçin Sloganlar, Çin Protesto Mesajları, Doğu Türkistan İle İlgili Sözler, Doğu Türkistan İle İlgili Twitter Paylaşımları, Çin Protesto Sözleri, Doğu Türkistan İle İlgili Hashtagler, Doğu Türkistan İle İlgili Tagler, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook  Paylaşımları, Doğu Türkistan İle İlgili Etiketler, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook Sözleri, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook ... Devamını Oku »

33.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

33.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Konuğu Macaristan Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl otuz üçüncü kez 8-16 Kasım 2014 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece’de kapılarını açacak. İstanbul Kitap Fuarı 8-11 Kasım 2014 tarihleri arasında Uluslararası Salon kapsamında Onur Konuğu olarak Macar dili ve edebiyatını ... Devamını Oku »

19. İzmir Kitap Fuarı Açılıyor

Kitabın Ege Yolculuğu Başlıyor 19. İzmir Kitap Fuarı Açılıyor  TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile bu sene on dokuzuncusu düzenlenen İzmir Kitap Fuarı, 19-27 Nisan 2014 tarihlerinde Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda okurlarla buluşmaya hazırlanıyor. Bu yıl 390 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenecek olan fuarda dokuz gün süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk ... Devamını Oku »