İnternet

Kitap Çekilişi

Instagram’da Yapılan Kitap Çekilişlerinin Tanıtıldığı @kitapcekilisi Instagram Hesabı; Kitapseverlerin Kesinlikle Takip Etmesi Gereken Bir Hesap. Sosyal medyada birçok kitap çekilişi yapılmakta özellikle instagramda yapılan kitap çekilişlerini nasıl bulabilirim, kitap çekilişine nasıl katılabilirim, bedava kitap nasıl kazanabilirim, kitap çekilişlerine nasıl katılabilirim diyorsanız @kitapcekilisi instagram hesabı tam size göre bir hesap. Instagramda yapılan kitap çekilişlerini hesabında paylaşan @kitapcekilisi adlı instagram hesabı instagramın ... Devamını Oku »

Havale Nedir?

Havale hem tıp terimi hem de bankacılık terimidir. Biz bankacık terimi olan Havale Nedir? Havale Nasıl Yapılır? Havale Ücretleri, Havale Yapmak, Havale Saatleri, Havale İle Eft Arasındaki Farklar Nelerdir? Üzerine bilgi vereceğiz. Havale Nedir? Havale; bankacılık terimi olup bir çeşit transfer işlemidir. Mevduat sahibi birisinin hesabına veya hesaplarına, ya da kendi hesabınıza veya hesaplarınıza hesabına ya da hesaplarınıza para aktarma ... Devamını Oku »

PTT’den Havale Nasıl Yapılır?

Havale, daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere havale bir çeşit para transferidir. İnternet bankacılığında, ATM’lerden, mobil cihazlardan ve PTT’lerden havale yapılabilir. Birisine ptt aracılığı ile havale yapmak istediğiniz zaman; herhangi bir PTT şubesine gidip PTT Havale Formu doldurarak havale yapabilirsiniz. PTT Havale Formu Nasıl Doldurulur? Ptt Havale Formu; Gönderen Kişinin Adı Soyadı, Gönderen Kişinin TC Kimlik Numarası, Göndereceğiniz Ücret Miktarı, ... Devamını Oku »

Trivia Crack Nedir Nasıl Oynanır

Özgün İspanyolca adı Preguntados olan Trivia Crack oyunu android telefonlarda oynanan son dönemlerin en popüler genel kültür oyunlarındandır. Trivia Crack Nedir? Trivia Crack; Etermax şirketi tarafından geliştirilen dünya çapında kullanıcılar tarafından oynanan bir genel kültür oyunudur. Trivia Crack oyunu 2013 yılında ilk defa çıkmıştır. Trivia Crack, 2014 yılında Aralık ayında Apple App Store’de en fazla indirilen oyun olmuştur. Trivia Crack ... Devamını Oku »

Paramanya Nedir ? Paramanya Nasıl Oynanır ?

Paramanya nasıl oynanır ve paramanya kurallarında neler var merak ediyorsanız yanıtlarını bilgebilir.com‘da bulacaksınız. Gerçek adı Travelling Millionare olan Paramanya oyunu atık Türkçe dil paketiyle oyun severlere sunuldu. Paramanya, Apple Store ve Paramanya Google Play adreslerinde sunulmaya başlandı bile. Online oyun olan Paramanya bağımlılık yapacak gibi görünüyor. Aslında bu oyun bildiğimiz klasik Monopolly oyunu gibi diyebiliriz.Yani paramanya mobil emlak oyunu. Biraz daha ... Devamını Oku »

Fengel Nedir ? Fengel Nasıl Kullanılır ?

Facebook’taki yeni uygulama Fengel nedir nasıl kullanılır? Chrome eklentisi olarak gelen Fengel nasıl kurulur? Fengel ile Facebook’ta nasıl kullanılır, ne işe yarar? Fengel uzantısının zararı var mı? Fengel uygulaması ile tüm bilgiler sayfamızda… Google Chrome eklentisi olarak kullanıma sunulan Fengel ile Facebook’a giriş yapmadan kişilerin profil fotoğraflarını görebilir ya da profilinize giriş yaptıktan sonra sizi engelleyen kişilerin profil fotoğraflarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Fengel uygulaması sayesinde 2 ... Devamını Oku »

Youtube Nedir ?

Video Paylaşım Sitesi Youtube Nedir? Hepimizin video izlemek veya müzik dinlemek için ilk adresi olan Youtube’nin geçmişini sizler için paylaşıyoruz… Önceleri PayPal’da çalışan Steve Chen, Chad Hurley ve Jawed Karim videoların e-mail üzerinde yollanılamaması üzerine 15 Şubat 2005’te kurulmasına karşın parasal sorunlar nedeni ile ilk video 23 Nisan 2005’te Jawed Karim tarafından yüklenmiştir. YouTube, 9 Ekim 2006 tarihinde Google tarafından ... Devamını Oku »

Localhost Nedir ?

Localhost nedir ? Localhost basit tanımıyla yerel sunucu kavramına verilen isimdir. Yani kişisel bilgisayarınızı bazı programlar yardımıyla sunucu bilgisayarına çevirebilirsiniz. Localhost ile öultiplayer oyun oynarken karşılaşabileceğiniz gibi, kendinizce geliştirdiğiniz web uygulamalarını, web sitelerinide test edebilirsiniz. Localhost genellikle web sunucu göreviyle kişisel bilgisayarlarda çalıştırılır. Localhost; Sadece kişisel bilgisayarla sınırlı bir hizmet servisi demektir. Webhost nasıl ki tüm dünyaya açıksa localhost’ta sadece ... Devamını Oku »

Dubsmash Nedir ?

Son zamanlarda baya popüler olan bir kelime Dubsmash. Peki Dubsmash nasıl yapılır, nedir, Dubsmash ile dublaj nasıl yapılır. Tüm bu sorularınız cevabı bilgebilir.com adresinde. Son dönemlerde sosyal medyalarda sıkça paylaşılan dublaj videolarının kaynağı  ve bunu kolaylıkla sizlerde yapabilirsiniz… Dubsmash uygulaması ile kendi dublajlı videolarınızı çok kolayca ve kısa sürede yapabilirsiniz. Son zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan dublaj uygulaması Dubsmash ile bir çok ünlünün sesiyle canlandırma ... Devamını Oku »