Kimdir

Çağatay Akman Kimdir ?

Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile son zamanlarda video izleme sitelerinde rekor izlenme sayılarına ulaşan Çağatay Akman kimdir, Çağatay Akman’ın hayatı hakkında bilgileri sizler için derledik; 12 Aralık 2016 tarihinde Çağatay Akman’ı piyasaya çıkan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” klibi youtube üzerinde 3 ay gibi kısa bir sürede 170 milyon defa izlenmiştir. Merak Edilenler:çağatay akman bilgileriçağatay akman ile bilgiçağatay akmanın evinin ... Devamını Oku »

Nikola Tesla Kimdir ?

Nikola Tesla’nın İcatları, Nikola Tesla’nın Hayatı, Nikola Tesla’nın En Ünlü İcatları, Nikola Tesla’nın Biyografisi, Nikola Tesla’nın Özlü Sözleri, Nikola Tesla’nın Bilim Hayatı, Nikola Tesla’nın Deneyleri, Nikola Tesla’nın Resimleri, Nikola Tesla’nın Deprem Makinesi, Nikola Tesla’nın İklim Makinesi, Nikola Tesla’nın Belgeseli, Nikola Tesla’nın Alternatif Akımı, İlk Elektrikli Sandalye’de İdam Edilen Mahkum Kimdir, Nikola Tesla’nın Teorileri Nelerdir, Nikola Tesla’nın Edison Hakkındaki Sözleri, Nikola ... Devamını Oku »

Kim Kardashian Kimdir ?

Kim Kardashian’ın Hayatı, Kim Kardashian’ın Boyu, Kim Kardashian’ın Kilosu, Kim Kardashian’ın Kızının İsmi Nedir, Kim Kardashian’ın Bebeğinin Adı Nedir, Kim Kardashian’ın Kaç Çocuğu Vardır, Kim Kardashian’ın Yaşı, Kim Kardashian’ın Evlilikleri, Kim Kardashian’ın Biyografisi, Kim Kardashian’ın Eşi Kimdir, Kim Kardashian’ın Resimleri, Kim Kardashian’ın Fotoğrafları, Kim Kardashian’ın Evli Midir, Kim Kardashian’ın Oynadığı Filmler, Kim Kardashian’ın Oynadığı Diziler, Kim Kardashian’ın Programları, Kim Kardashian ... Devamını Oku »

Gaffar Okkan Kimdir ?

Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan Kimdir, Gaffar Okkan’ın Hayatı, Gaffar Okkan’ın En Güzel Sözleri, Gaffar Okkan Özlü Sözlerini sitemizde bulabilirsiniz. Gaffar Okkan’ın Hayatı Tam adı Ali Gaffar Okkan olan Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan 1952 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde doğdu. Babasının adı Fikri Okkan ve annesinin adı İmran Okkan’dır. Gaffar Okkan Polis Koleji’nden 30 Eylül 1970 tarihinde mezun oldu. Polis ... Devamını Oku »

Ayberk Atilla Kimdir ?

Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu Ayberk Atilla’nın Hayatı. Ayberk Atilla 18 Eylül 1946 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ayberk Atilla, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayberk Atilla sanat hayatına 1967 yılında Lale Oraloğlu Tiyatrosu’nda başladı. Türk sinemasının ünlü oyuncularından Ayberk Atilla, birçok ünlü filmde, dizide ve tiyatro da rol aldı. Ayberk Atilla, Münir Özkul Tiyatrosu, Altan Karındaş Tiyatrosu, Devekuşu ... Devamını Oku »

Sabri Uzun Kimdir?

Yazmış olduğu ”İN-Baykal Kaseti Dink Cinayeti ve Diğer Komplolar’’ adlı kitabı bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun Kimdir? ”İN-Baykal Kaseti Dink Cinayeti ve Diğer Komplolar’’ adlı kitabın yazarı ve Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun 1978 yılında göreve başladığı emniyette 2013 yılına kadar devam etmiştir. Sabri Uzun, ”İN-Baykal Kaseti Dink Cinayeti ve Diğer ... Devamını Oku »

Fahriye Evcen Kimdir ?

Fahriye Evcen’in Hayatı, Fahriye Evcen’in Resimleri, Fahriye Evcen’in Resimleri, Fahriye Evcen’in Oynadığı Filmler, Fahriye Evcen’in Oynadığı Diziler, Fahriye Evcen’in Çalıkuşu Dizisi, Fahriye Evcen’in Yaşı, Fahriye Evcen’in Memleketi. Fahriye Evcen 4 Haziran 1986 tarihinde Solingen’de doğdu. Türk sinema ve dizi oyuncusu Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle ün kazanmıştır. Solingen’de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya’da ailesi ile zor zamanlar geçirdi. ... Devamını Oku »

Carrie Fisher Kimdir ?

Bilim Kurgu Filmi Star Wars Olan Yıldız Savaşları Serisinde Canlandırdığı Prenses Leia Karakteri İle Tanıntan Carrie Fisher’in Hayatı. Carrie Fisher’in doğum adı Carrie Frances Fisher’dir. Carrie Fisher 21 Ekim 1956 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. Carrie Fisher’in İlk Filmi. Carrie Fisher ilk filmi 1975 yapımı Shampoo adlı filmdir. Carrie Fisher, Star Wars-Yıldız Savaşları Filmindeki Prenses Leia Rolü İle Üne Kavuştu. ... Devamını Oku »

George Michael Kimdir ?

Pop Müzik Tarihinin En Önemli İsimlerinden George Michael’in Hayatı. Tam adı Georgios Kyriacos Panayiotou olan George Michael 25 Haziran 1963 tarihinde Londra’da doğdu. George Michael, Kıbrıslı bir baba ile İngiliz bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İngiliz şarkıcı ve söz yazarı George Michael pop müzik tarihindeki en iyi ve en ünlü şarkıcılardan biri olarak kabul edilmektedir. İngiliz şarkıcı George Michael, ... Devamını Oku »

Zayn Malik Kimdir ?

One Direction Üyesi Zayn Malik Kim, Zayn Malik’in Hayatı, Zayn Malik Kaç Yaşında, Zayn Malik’in Boyu, Zayn Malik’in En Güzel Sözleri, Zayn Malik’in Resimli Sözleri, Zayn Malik’in Biyografisi, Zayn Malik Müslüman Mıdır? Sorularınız cevabı bilgebilir.com’da. Zain Javadd Malik yani bilinen adı ile Zayn Malik 12 Ocak 1993 tarihinde İngiltere Bradford şehrinde St. Luke’s Hastanesi’nde doğdu. Müslüman olan Zayn Malik küçük ... Devamını Oku »