Kimdir

Ayberk Atilla Kimdir ?

Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu Ayberk Atilla’nın Hayatı. Ayberk Atilla 18 Eylül 1946 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ayberk Atilla, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayberk Atilla sanat hayatına 1967 yılında Lale Oraloğlu Tiyatrosu’nda başladı. Türk sinemasının ünlü oyuncularından Ayberk Atilla, birçok ünlü filmde, dizide ve tiyatro da rol aldı. Ayberk Atilla, Münir Özkul Tiyatrosu, Altan Karındaş Tiyatrosu, Devekuşu ... Devamını Oku »

Sabri Uzun Kimdir?

Yazmış olduğu ”İN-Baykal Kaseti Dink Cinayeti ve Diğer Komplolar’’ adlı kitabı bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun Kimdir? ”İN-Baykal Kaseti Dink Cinayeti ve Diğer Komplolar’’ adlı kitabın yazarı ve Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun 1978 yılında göreve başladığı emniyette 2013 yılına kadar devam etmiştir. Sabri Uzun, ”İN-Baykal Kaseti Dink Cinayeti ve Diğer ... Devamını Oku »

Fahriye Evcen Kimdir ?

Fahriye Evcen’in Hayatı, Fahriye Evcen’in Resimleri, Fahriye Evcen’in Resimleri, Fahriye Evcen’in Oynadığı Filmler, Fahriye Evcen’in Oynadığı Diziler, Fahriye Evcen’in Çalıkuşu Dizisi, Fahriye Evcen’in Yaşı, Fahriye Evcen’in Memleketi. Fahriye Evcen 4 Haziran 1986 tarihinde Solingen’de doğdu. Türk sinema ve dizi oyuncusu Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle ün kazanmıştır. Solingen’de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya’da ailesi ile zor zamanlar geçirdi. ... Devamını Oku »

Carrie Fisher Kimdir ?

Bilim Kurgu Filmi Star Wars Olan Yıldız Savaşları Serisinde Canlandırdığı Prenses Leia Karakteri İle Tanıntan Carrie Fisher’in Hayatı. Carrie Fisher’in doğum adı Carrie Frances Fisher’dir. Carrie Fisher 21 Ekim 1956 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. Carrie Fisher’in İlk Filmi. Carrie Fisher ilk filmi 1975 yapımı Shampoo adlı filmdir. Carrie Fisher, Star Wars-Yıldız Savaşları Filmindeki Prenses Leia Rolü İle Üne Kavuştu. ... Devamını Oku »

George Michael Kimdir ?

Pop Müzik Tarihinin En Önemli İsimlerinden George Michael’in Hayatı. Tam adı Georgios Kyriacos Panayiotou olan George Michael 25 Haziran 1963 tarihinde Londra’da doğdu. George Michael, Kıbrıslı bir baba ile İngiliz bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İngiliz şarkıcı ve söz yazarı George Michael pop müzik tarihindeki en iyi ve en ünlü şarkıcılardan biri olarak kabul edilmektedir. İngiliz şarkıcı George Michael, ... Devamını Oku »

Zayn Malik Kimdir ?

One Direction Üyesi Zayn Malik Kim, Zayn Malik’in Hayatı, Zayn Malik Kaç Yaşında, Zayn Malik’in Boyu, Zayn Malik’in En Güzel Sözleri, Zayn Malik’in Resimli Sözleri, Zayn Malik’in Biyografisi, Zayn Malik Müslüman Mıdır? Sorularınız cevabı bilgebilir.com’da. Zain Javadd Malik yani bilinen adı ile Zayn Malik 12 Ocak 1993 tarihinde İngiltere Bradford şehrinde St. Luke’s Hastanesi’nde doğdu. Müslüman olan Zayn Malik küçük ... Devamını Oku »

Pascal Nouma Kimdir ?

Pascal Nouma Kim, Pascal Nouma’nın Hayatı, Pascal Nouma Survivor All Star Kadrosu, Pascal Nouma’nın Yaşı, Pascal Nouma’nın Özel Hayatı, Pascal Nouma’nın Oynadığı Takımlar, Pascal Nouma Futbolu Hangi Takımda Bıraktı, Pascal Nouma ve Nihat Doğan, Pascal Nouma ve Beşiktaş, Pascal Nouma’nın Tombala Haraketi, Pascal Nouma’nın Biyografisi, Pascal Nouma Evli Mi, Pascal Nouma Hakkında bilgiler bilgebilir.com adresinde. Tam adı Pascal Oliver Nouma ... Devamını Oku »

Erdal Tosun Kimdir ?

Sinema, Dizi ve Tiyatro Oyuncusu Erdal Tosun’un Hayatı: Erdal Tosun 9 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğdu. Erdal Tosun, Yeşilçam aktörlerinden Necdet Tosun’un oğludur. Erdal Tosun, babası Necdet Tosun, kardeşi Gürdal Tosun gibi sinema, dizi, tiyatro oyuncusudur. Erdal Tosun lise eğitimini Beyoğlu Fındıklı Lisesi’nde aldı. Beyoğlu Fındıklı Lisesi’ni 1980 yılında bitirdi. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olarak tamamladı. ... Devamını Oku »

Münir Özkul Kimdir?

Münir Özkul, 15 Ağustos 1925 tarihinde İstanbul’un Bakırköy semtinde, eski Osmanlı paşalarından birinin torunu olarak dünyaya geldi. Sanat hayatına Bakırköy Halkevi’nde tiyatro ile başladı. İstanbul ve Ankara’da Devlet tiyatroları ve İstanbul Şehir Tiyatrosu’nun oyunlarında rol aldı. Tiyatro Ses, Küçük Sahne gibi özel tiyatrolarda Sadri Alışık, Cahit Irgat, Nevin Akkaya ve Şükran Güngör gibi oyuncularla birlikte rol aldı.  Merak Edilenler:adile naşit münir ... Devamını Oku »

Kerimcan Durmaz Kimdir ?

DJ ve Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz Kimdir? İşte Benim Stilim Yarışmasında Jüri Üyesi Kerimcan Durmaz’ın Hayatı. Kerimcan Durmaz, ismini Türkiye sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımlarla duymaya başladı. Peki, Kerimcan Durmaz kimdir kısaca tanıyalım. Kerimcan Durmaz 2 Kasım 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Kerimcan Durmaz’ın annesi ev hanımı, babası ise restoran işletmecisidir. Kerimcan Durmaz lise eğitimini bitirdikten sonra Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye ... Devamını Oku »