Kitaplar

Kitap Çekilişi

Instagram’da Yapılan Kitap Çekilişlerinin Tanıtıldığı @kitapcekilisi Instagram Hesabı; Kitapseverlerin Kesinlikle Takip Etmesi Gereken Bir Hesap. Sosyal medyada birçok kitap çekilişi yapılmakta özellikle instagramda yapılan kitap çekilişlerini nasıl bulabilirim, kitap çekilişine nasıl katılabilirim, bedava kitap nasıl kazanabilirim, kitap çekilişlerine nasıl katılabilirim diyorsanız @kitapcekilisi instagram hesabı tam size göre bir hesap. Instagramda yapılan kitap çekilişlerini hesabında paylaşan @kitapcekilisi adlı instagram hesabı instagramın ... Devamını Oku »

Ezgin Kılıç-Yalnızlığımdan Sev Beni

Senden Sonra Kitabının Yazarı Ezgin Kılıç’ın Yeni Romanı Yalnızlığımdan Sev Beni Yazar Ezgin Kılıç’ın Yalnızlığımdan Sev Beni kitabı Destek Yayınları etiketi ile kitapseverlerle buluştu. Destek Yayınları’ndan 2016 yılının Mart ayında piyasaya çıkan Ezgin Kılıç’ın Yalnızlığımdan Sev Beni kitabı 160 sayfadan meydana gelmektedir. Yazar Ezgin Kılıç’ın Yalnızlığımdan Sev Beni kitabından en güzel alıntılar: En çok ”Seni seviyorum…” diyenler, ”Bitti!” bile demeden ... Devamını Oku »

Hikmet Anıl Öztekin kimdir ?

“Seviyorum dersin… Ya kısmetin olur ya imtihanın…” “Kimse duymasın bilmesin diye sessiz ağlıyor insan bazen. Gece yarısı kimseyi uyandırmadan yağan o yağmur gibi. Kimse bilmez yağıp geçmiştir. Sabah kalkıp pencerenizi açtığınızda içeri giren o tatlı soğuk esinti ve kokudan anlarsınız yağmurun yağdığını. Bu kitabı okurken de alacağınız esintiyle diyeceksiniz ki; ” Bir Elif yağmuru yağmış bir Adamın yüreğine ” Yukarıda ... Devamını Oku »

4N1K-Büşra Yılmaz

Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabı Kaç Sayfa, 4N1K Kitabının Yazarı Kimdir, 4N1K Kitabını Oku, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabının Konusu, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabının Özeti, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabından Sözler, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabı Hakkında, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabından En Güzel Sözler. Bu yazımızda Wattpad’ta yazdığı hikayeler ile adından söz ettiren bir anda Wattpad okuyucuların dikkatini çeken genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K ... Devamını Oku »

Grey-Erika Leonard James

Elli Ton Üçlemesi’nin Yazarı Kimdir, Erika Leonard James’in Grey Kitabını Oku, E. L. James’in Tam Adı Nedir, E. L. James’in Grey Romanının Konusu, Erika Leonard James’in Romanları, Erika Leonard James’in Kitapları, E. L. James’in Grey Kitabından Sözler, E. L. James’in Grey Kitabının Konusu, E. L. James’in Grey Kitabının Özeti, Christian Grey’in Sözleri, Erika Leonard James’in Grey Romanı Hakkında. Grinin Elli ... Devamını Oku »

Atatürk İle İlgili Kitaplar

Mustafa Kemal Atatürk’ün Hakkında Yazılan Kitaplar, Mustafa Kemal Atatürk İle Yazılmış Olan Kitaplar, Mustafa Kemal Atatürk İle İlgili En İyi Kitaplar, Mustafa Kemal Atatürk İle Yazılan Eserler. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili birçok kitap yazılmış, yayımlanmıştır. Bunların hepsini burada paylaşmak çok zor. Sizler için seçtiğimiz kitaplardan bazılarına yayınlıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu, Türkiye’nin ilk cumhurbaşkanı olan Ulu Önder ... Devamını Oku »

Eyvallah-Hikmet Anıl Öztekin

Hikmet Anıl Öztekin’in Eyvallah Kitabından En Güzel Sözler, Eyvallah Kitabının Yazarı Hikmet Anıl Öztekin Kimdir, Hikmet Anıl Öztekin’in Yaşı, Hikmet Anıl Öztekin’in Eyvallah Kitabından Resimli Kitap Alıntıları, Hikmet Anıl Öztekin’in Eyvallah Kitabından Resimli Sözler, Elif Gibi Sevmek Kitabının Yazarı Hikmet Anıl Öztekin’in Sözleri. Bu yazımızda çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer alan Hikmet Anıl Öztekin’in Eyvallah kitabından alıntıları paylaşacağız. ... Devamını Oku »

Nikola Tesla İle İlgili Kitaplar

Nikola Tesla’nın Hayatını Anlatan Kitaplar, Nikola Tesla Hakkında Yazılmış Kitaplar, Nikola Tesla İle İlgili Yazılmış Kitaplar, Yıldırımların Efendisi Nikola Tesla Hakkında Kitaplar, Şimşeklerin Efendisi Nikola Tesla Hakkında Kitaplar, Yıldırımların Efendisi Nikola Tesla Kimdir, Nikola Tesla ve Edison Hakkında Yazılmış Kitaplar, Şimşeklerin Efendisi Nikola Tesla Kimdir, Yıldırımların Efendisi Nikola Tesla’nın Hayatı, Şimşeklerin Efendisi Nikola Tesla’nın Hayatı, Nikola Tesla İle İlgili Yazılmış ... Devamını Oku »

125 Yazar Tüm Zamanların En İyi Kitaplarını Seçti

Tüm Zamanların En Güzel Kitapları, 20. Yüzyılın En İyi Romanları, Tüm Zamanların En İyi Yazarları ve Kitapları, 20. Yüzyılın En İyi Kitapları, The Top Ten Writers Pick Their Favorite Books, Tüm Zamanların En Şahane Kitapları, 125 Yazar Tüm Zamanların En Şahane Kitaplarını Seçti, 20. Yüzyılın En İyi Yazarları ve Kitapları, Tüm Zamanların En Güzel Eserleri, Tüm Zamanların En Güzel Romanları. Çağdaş İngiliz ve Amerikan Edebiyatı’nın 10 şahane ... Devamını Oku »

İnsan Beynini En Çok Etkileyen 10 Roman

İnsan Beynini En Çok Etkileyen En Ünlü Romanlar, İnsanları Etkileyen Kitaplar, İnsanlar Üzerinde Etki Bırakan Romanlar, İnsanlar Üzerinde İz Bırakan Romanlar, İnsan Beynini Farkı Biçimde Etkileyen Romanlar, En Ünlü Psikolojik Romanlar, Hayal Gücünüzü Zenginleştiren Romanlar Kitaplar. Scientific American’da yayımlanan bir makaleye göre insan beynini etkileyen 10 romanı, Toronto Üniversitesi öğretim üyesi Psikiyatr Keith Oatley ve Ingrid Wickelgren belirledi. İki bilim ... Devamını Oku »