Ne Zaman

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Dünya Engelliler Günü Ne Zamandır, Dünya Engelliler Günü Ne Zamandan Beri Uluslararası Bir Gün Kabul Edilmiştir, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedir, Dünya Engelliler Günü İle İlgili Sözler, Dünya Engelliler Günü Hakkında Özlü Sözler Sloganlar, Türkiye’deki Engelli Sayısı Ne Kadardır, Dünya Engelliler Günü Tarihçesi, Dünya Engelliler Günü Hakkında Kısa Bilgi. İngilizce International Day of Disabled Persons olan Uluslararası Engelliler Günü ... Devamını Oku »

Dünya Arkadaşlık Günü Nedir Ne Zaman Kutlanır ?

Dünya Arkadaşlık Günü 2015, Dünya Arkadaşlık Günü Neden Kutlanır, Dünya Arkadaşlık Günü Fikrini Kim Ortaya Attı, Friendship Day Nedir, Friendship Day Sözleri,Dünya Arkadaşlık Günü Niçin Kutlanır, Dünya Arkadaşlık Günü 2015 Ne Zaman, Dünya Arkadaşlık Günü İlk Ne Zaman Kutlanmıştır, Dünya Arkadaşlık Günü Mesajları, Dünya Arkadaşlık Günü İle İlgili Sözler. Bu yazımızda Dünya Arkadaşlık Günü hakkında bilgi vereceğiz. Dünya Arkadaşlık Günü ... Devamını Oku »

İlk Atom Bombası Ne Zaman Atıldı?

Amerika Birleşik Devletleri’nin 33. Başkanı olan Harry S. Truman savaşı daha çabuk kazanmak için Hiroşima ve Nagazaki’ye atom bombası atılması kararını vermiştir. Hiroşima Saat 08.15 Amerika Birleşik Devletleri, Japonya’nın Hiroşima kentine 6 Ağustos 1945 yılında saat 08.15’te dünya tarihindeki ilk atom bombasını attı. Atom bombasının atılma saatinin sabah vakitleri olarak seçilmesinin sebebi ise etkisinin fazla olması içindir. Amerika Birleşik Devletleri ... Devamını Oku »