Oyunlar

Pokemon Go Nasıl Oynanır İndirilir ?

Pokemon Go Nasıl, Nereden İndirilir, Nasıl Oynanır, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go IOS Pokemon Go Android IOS Pokemon Go APK Android İndirme, Pokemon Go İOS İndirme Ayarları Nelerdir, Pokemon Go Hakkında Bilgiler. Japon oyun tasarımcısı Satoshi Tajiri tarafından yapılan Pokemon; Pocket Monsters yani Cep Canavarları kelimesinin kısaltılmış halidir. Çoğul adı da Pokemon olan Pokemon kelimesidir. Ash’in ilk pokemonu Pikachu, Pika ... Devamını Oku »

Trivia Crack Soruları ve Cevapları

Trivia Crack Oyunu Nedir Nasıl Oynanır daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Bu yazımızda Trivia Crack oyununda çıkan soruları ve cevapları paylaşacağız. Genel kültür açısından önemli soruların yer aldığı güzel soruların bulunduğu Trivia Crack oyununda çıkan sorulara ve cevaplarına bu sayfamızda güncelleyerek yer vereceğiz. Tarih, Spor, Sanat, Bilim, Coğrafya ve Eğlence kategorileri sorularını sizler için soruları ve cevapları ile birlikte yazdık. Trivia ... Devamını Oku »

Trivia Crack Nedir Nasıl Oynanır

Özgün İspanyolca adı Preguntados olan Trivia Crack oyunu android telefonlarda oynanan son dönemlerin en popüler genel kültür oyunlarındandır. Trivia Crack Nedir? Trivia Crack; Etermax şirketi tarafından geliştirilen dünya çapında kullanıcılar tarafından oynanan bir genel kültür oyunudur. Trivia Crack oyunu 2013 yılında ilk defa çıkmıştır. Trivia Crack, 2014 yılında Aralık ayında Apple App Store’de en fazla indirilen oyun olmuştur. Trivia Crack ... Devamını Oku »