Sinema

Dağ 2 Filminin Oyuncuları Kimlerdir ?

Gişe Rekorları Kıran Dağ 2 Filminin Oyuncuları Kimlerdir, Hangi Oyuncu Hangi Karakteri Canlandırmıştır. Dağ 2 filminin devam filmi olan Dağ 2 filminin yönetmenliğini ilk filminde yönetmenliğini yapmış olan Türkiye’nin genç yönetmenlerinden Alper Çağlar yapmıştır. Filmin yönetmenliğinin yanı sıra senaristliğini de Alper Çağlar üstlenmiştir. 2016 yılına damgası vuran filmlerden olan Dağ 2 filmi gişede gösterdiği büyük başarı ile adından söz ettiren ... Devamını Oku »

En İyi Aamir Khan Filmleri

Aamir Khan Kimdir, Aamir Khan Kaç Yaşında, En İyi Aamir Khan Filmleri Nelerdir, Aamir Khan Filmleri İzle, Aamir Khan Filmlerinin İsimleri, Aamir Khan’ın Oynadığı Filmler, Aamir Khan Filmlerinin Konusu, En İyi Bollywood Filmleri, En İyi Hint Filmlerini sitemizde sizler için araştırdık. İlk önce Aamir Khan’ı tanıyalım. Kimdir bu Aamir Khan? Aamir Khan Kısaca Kimdir? Aamir Khan, 14 Mart 1965 tarihinde ... Devamını Oku »

Harley Quinn Kimdir ?

Amerikalı Çizgi Roman Yapımcısı DC Comics Şirketinin Kötü Kahramanlarından Biri Olan Harley Quinn Kimdir? Harley Quinn; kurgusal bir karakterdir. Harley Quinn karakteri Bruce Timm ve Paul Dini tarafından oluşturulmuştur. Gerçek kimliği milyarder Bruce Wayne olan Batman’ın düşmanlarından biri olan kadın kötü karakter Harley Quinn gerçekte Arkham’da çalışan bir psikiyatr olup ismi de Dr. Harleen Frances Quinzel’dir. Batman’ın ezeli düşmanı Joker’in ... Devamını Oku »

Hayat Mucizelere Gebe Oyuncuları Kimlerdir ?

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Hangi Kanalda, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Hangi Karakteri Kimlerdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Yönetmeni Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Süheyla Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Esma Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi İnci Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Engin Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Senaristi Kimdir, Hayat ... Devamını Oku »

Tüm Zamanların En İyi 20 Aşk Filmi

En İyi Romantik Yerli Yabancı Aşk Filmleri, En İyi Yabancı Türk Aşk Filmleri Listesi, En İyi Romantik Duygusal Aşk Filmleri Nelerdir, En Duygusal Yabancı Yerli Aşk Filmleri Tavsiye, En Güzel Aşk Filmleri Listesi, En Güzel Aşk Filmleri Nelerdir, Gelmiş Geçmiş En İyi Güzel Aşk Romantik Duygusal Yerli Yabancı Aşk Filmleri. Sevgi sevilene verilen değerdir. Aşkın hayatımızda her zaman özel bir ... Devamını Oku »

Mısır’ın Tanrıları Filmi

Gods of Egypt Mısır’ın Tanrıları Filminin Fragmanını İzle, Mısır’ın Tanrıları Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek, Mısır’ın Tanrıları Filminin Oyuncuları, Mısır’ın Tanrıları Filminin Yönetmeni, Gods of Egypt 2016 Mısır’ın Tanrıları 2016 Filminin Karakterleri, Mısır’ın Tanrıları Filminin Konusu Nedir, Mısır’ın Tanrıları Filmi Hakkında. 26 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek olan özgün adı Gods of Egypt olan filmi Mısır’ın Tanrıları ilk fragmanı yayınlandı. ... Devamını Oku »

Warcraft Filmi

Warcraft Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek, World of Warcraft Oyunu Hakkında Bilgi, World of Warcraft Oyunu Filmi, Warcraft Filmi Hangi Bilgisayar Oyunundan Esinlenilmiştir, Warcraft Filmi Hakkında Bilgi. Warcraft filmi 2016 yılında vizyona girecek. Warcraft filminin fragmanı bile şimdiden sinemaseverleri ve oyun severleri heyecanlandırdı.  Oyun severleri diyorum, özellikle World of Warcraft oyunu sevenler, çünkü Warcraft filmi World of Warcraft oyunundan esinlenilmiştir. ... Devamını Oku »

İlk Türk Filmi Ayastefanos’taki Rus Abidesinin Yıkılışı

Türk Sinemasının İlk Türk Filmi Hangisidir, İlk Türk Filmi Hangi Yılda Ne Zaman Çekilmiştir, Ayastefanos’taki Rus Abidesi’nin Yıkılışı Filmi Hangi Yılda Kim Tarafından Çekilmiştir. İlk Türk sinemacısı Fuat Uzkınay’ın yönetmenliğini yaptığı Ayastefanos’taki Rus Abidesinin Yıkılışı filmi; Türk Sinema tarihinin bilinen ilk filmidir. Ayastefanos’taki Rus Abidesinin Yıkılışı filmi ayrıca Türk Sineması’nın bilinen ilk senaryosudur. İlk Türk filmi olan Ayastefanos’taki Rus Abidesinin ... Devamını Oku »

Şaşırtıcı Sonla Biten Filmler Listesi 5

Şaşırtıcı Sonla Biten En İyi Güzel Filmler Listesinin Beşincisi 41_ The Sixth Sense-Altıncı His The Sixth Sense-Altıncı His 1999 yapımı film uzun süre hafızalardan silinmeyecek türden bir film. Filmin final sahnesi çok muhteşem. The Sixth Sense-Altıncı His filmi Manoj Nelliyattu Shyamalan’ın yazıp yönettiği, 1999 yapımı psikolojik korku filmidir. Sinema tarihinin en unutulmaz repliklerinden biri olan ‘’Ölü insanlar görüyorum ölü olduklarını ... Devamını Oku »

Şaşırtıcı Sonla Biten Filmler Listesi 4

Şaşırtıcı Sonla Biten En İyi Güzel Filmler Listesinin Dördüncüsü 31_ The Bank Job-Banka İşi The Bank Job-Banka İşi 2008 yapımı 1971 yılındaki Baker Sokağı soygunu’ndan esinlenilerek yapılmıştır. The Bank Job-Banka İşi filminin oyuncuları: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays, James Faulkner, Alki David, Michael Jibson The Bank Job-Banka İşi Imdb Puanı: 7,3 The Bank Job-Banka İşi Konusu: ... Devamını Oku »