Televizyon

Survivor 2016 Yarışmacı Kadrosu

Survivor Ünlüler 2016 kadrosu belli oldu. İşte Survivor 2016 kadrosu yarışmacıları… Survivor 2016 kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın projesi olan Survivor TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren reytingleri alt üst etmeyi başardı. Fenerbahçe’nin efsanevi oyuncusu Alex’in yarışmaya katılıp katılmayacağı oldukça merak ediliyor. Acun’un bu konuyla alakalı titiz bir çalışma yürüttüğü öğrenildi. İşte Survivor 2016 kadrosu ve ayrıntıları… TV8 ve Acun Medya’nın ... Devamını Oku »

Bu Tarz Benim Yarışmasına Nasıl Katılınır?

Bu Tarz Benim Show Tv ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün saat 16.00’da Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışma programına katılmak ister misiniz? En iyi ben giyinmesini bilirim, nerede, nasıl giyileceğini benden iyi bilen yoktur. Stil sahibi biriyim, ne giysem yakışıyor çünkü ben giyinmesini biliyorum, en iyisi benim diyorsanız tam size göre bir yarışma Show Tv’de yayınlanan Bu ... Devamını Oku »

Bu Tarz Benim

Ekranların sevilen yarışması Bu Tarz Benim yarışmasının kuralları ve ödülleri; Bu Tarz Benim Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel’in yapacağı ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek! ‘Bu Tarz Benim”in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar. En ... Devamını Oku »