7 Haziran 2023

1 Milyon Dolarlık Mirasa Konan Köpek

Evet, yanlış duymadığınız resimdeki Bella Mia adlı köpeğe tam bir milyon dolarlık miras kalacak.

New York Post’un haberine göre; Amerika’nın New York kentinde yaşayan 60 yaşındaki Rose Ann Boslasny, mirasından 1 milyon doları Bella Mia adlı köpeğine bıraktı. Yaklaşık 60 milyon dolarlık serveti bulunan Rose Ann Boslasny, vasiyetinde servetinden 1 milyon dolarının Bella Mia isimli Maltese Terrier cinsi köpeğine bırakılmasını belirtti.

New York Post gazetesinde yer alan habere göre, yatırım fonundaki parası, mücevherler ve Florida’da bir yazlığın dâhil olduğu vasiyetini ‘’Ben öldüğümde de onu alıştırdığım yaşam tarzına sahip olmasını istiyorum’’ sözleriyle açıkladı.

Ayrıca hayvan sever kadının, iki oğlu da annelerini desteklediklerini belirtti. Hayvan sever bayanın iki oğlu Robert ve Louis, ‘’Annemizle aynı fikirdeyiz çünkü Bella Mia ömrünün üç yılını anneme adadı ve annemi çok mutlu etti. Çoğu insan böyle bir mutluluk için ömrünü verse de başarılı olamaz’’ sözlerini kullandı.1 Milyon Dolarlik kopek

Hayvan sever kadın Bolasny ise, ‘’Çocuklarım duruma itiraz etmedi çünkü her ikisi de köpeğimden fazla miras payına sahip’’ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.