30 Mayıs 2023

10 Ünlü Kişi ve Önceki Halleri

Ünlü Kişilerin Ünlü Olmadan veya Ünlü Olduktan Sonraki Yıllarda, Çocukluk, Gençlik Yıllarındaki Hallerini, Fotoğraflarını, Resimlerini Merak Edenler İçin Hazırlanmış On Ünlü Kişinin Ünlü Olmadan Önceki Fotoğrafları.

Ünlü insanların önceki hallerini merak ettiniz mi?

On Ünlü Kişinin Ünlü Olmadan veya Ünlü Olduktan Sonraki Yıllarındaki Resimlerinde Bir Liste Oluşturduk.

Brad Pitt

brad-pitt-cocukluk-resmi

Listemizde ilk sırada dünyaca ünlü Oscar’lı oyuncu Brad Pitt var.

Genç Brad Pitt’in tenis oynarken çekilmiş fotoğrafı.

Johnny Depp

johnny-depp-resim

Karayip Korsanları filminde Kaptan Jack Sparrow karakterini canlandıran dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp, listemizin ikinci sırasında yer almaktadır.

Breaking Bad Dizisinde Walter White Karakterini Canlandıran Bryan Cranston

bryan-cranston-cocukluk-genclik-resmi

Bryan Cranston’un Çocukluk Fotoğrafı

Bryan Cranston; Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Bryan Cranston Breaking Bad diziside Walter White karakterini canlandırmıştır. Bryan Cranston’un Breaking Bad dizisinde Walter White karakterini oynaması ile bir anda dünyaca tanınan bir isim haline gelmiştir. Walter White’ı tanımayan için kısa bir hatırlatma yapalım. Breaking Bad diziside Heisenberg takma adlı metamfetamin üretimine giren kimya öğretmeni. Walter White’ın yani Bryan Cranston’un 1963 yılında çekilen çocukluk fotoğrafı.

Zaman her insanda olduğu gibi çocukluğumuzdan bir şeyler götürür. Bryan Cranston’un çocukluğundaki o yüz ifadesini zaman değiştirememiş.

Aaron Paul

aaron-paul-resmi

Breaking Bad dizisinin Walter White’ın fotoğrafını yayınlanıp, Breaking Bad dizisindeki Jesse Pinkman karakterini canlandıran Aaron Paul’un fotoğrafını yayınlamamak olur mu! 1999 yapımı bir reklam filminden.

Jason Statham

jason-statham-sacli-resmi

Aksiyon filmlerinin ünlü oyuncularından Jason Statham’ın saçlı halini hiç gördünüz mü? Jason Statham’ın da bir zamanlar saçları vardı. Kel olarak doğmadı ya.

Dwayne Johnson

dwayne-johnson-resmi

Akrep Kral filminin Mathayus’u, Hızlı ve Öfkeli filminin Hobbs’u Dwayne Johnson’ın sanki iş başvuru yapmak için çekilmiş bir vesikalık fotoğrafı. Dwayne Johnson’un yıllar önce çekilmiş fotoğrafı.

Tom Hardy

tom-hardy-kel-hali

Mad Max efsanesinin başlamasına neden olan Mad Max seri filmlerinde Max karakterini canlandıran Mel Gibson gibi hiç kimse olamasa da Tom Hardy, Max karakteri ile büyük beğeni toplamıştı. Tom Hardy’ın film için saçları sıfıra vurduğu kel halini bu resimde görebilirsiniz.

Mad Max serisinin 2015 yapımı devam filmi niteliğindeki, Mad Max: Fury Road Türkçesi ile Çılgın Max: Öfkeli Yollar filmindeki canlandırdığı Max Rockatansky karakterini ile büyük beğeni toplayan Tom Hardy’in 2002 yapımı Uzay Yolu: Nemesis filminde canlandırdığı Shinzon karakteri.

Chris Pratt

chris-pratt-resmi

Parks and Recreation’daki Andy Dwyer, Everwood’daki Harold Brighton ve Jurassic World dizisindeki Owen Grady rolleri ile tanıdığımız Chris Pratt’ın gençlik yıllarındaki bir fotoğrafı. Gençlik yıllarından biraz kilo sorunu olduğu gözlerden kaçmıyor. Chris Pratt’ın bir zamanlar kilolu olarak görünen bu resmi ile şimdi ki resmi arasında biraz kilo farkı var.

Robert Downey Jr.

robert-downey-jr-resmi

2009 yapımı ve 2011 yapımı Sherlock Holmes filmlerindeki canlandırdığı Sherlock Holmes karakteri ve özgün adı Iron Man olan Demir Adam seri filminin Demir Adam’ı Tony Stark karakteri ile tanıdığımız Robert Downey Jr.’nin Mike Tyson ile çekilmiş bir fotoğrafı.

Christian Bale

christian-bale-cocukluk-resmi

Ve listemizin sonunda ise Batman filmlerinin Bruce Wayne’i Christian Bale var. Christian Bale, henüz küçük yaşlarda sinemaya başlamıştı.

Yaşından da anlaşıldığı gibi bu resim özgün adı Empire Of The Sun olan Güneş İmparatorluğu filmi yıllarında çekilmiş. Christian Bale, Güneş İmparatorluğu filminde oynadığında 12 yaşında idi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.