Ali Şen Kim Milyoner Olmak İstere Katıldı

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılan Ünlüler, Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel Programı, Noel Babadan Ne İstersin Sorusunun Cevabı Nedir, Robot Kiribo Noel Babadan Ne İstedi, Robot Kiribo Kimdir, Robot Kiribo Hakkında Bilgiler.

Bu yazımızda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Fenerbahçe’nin Efsane Başkanı Ali Şen’in konuk olduğu ve 11. Soruya kadar geldiği yarışma da sorulan soruyu ve cevabı ele alacağız.

Fenerbahçe’nin Efsane Başkanı Ali Şen, ATV yayınlanan Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması Yılbaşı Özel bölümüne katıldı.

Ali Şen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 11.soruya kadar geldi.11’nci soru olan ‘ İnsanlarla diyalog kurarak yeni bilgiler öğrenmek üzere tasarlanan robot ‘ Kiribo ‘, görevlilerin Noel Baba’dan ne istersin?  Sorusuna ne yanıt vermiştir?ali sen yarisma

Telefonla Joker Hakkında Mehmet Barlas’ı arattı. Mehmet Barlas da Arkadaş İstiyorum olarak biliyorum dedi. Ali Şen aynı fikirde olduğunu söyleyince Ali Şen B şıkkı olan ‘ Arkadaş istiyorum ‘ cevabını verdi.

Fakat sorunun doğru cevabı ise A şıkkı olan ‘ Oyuncak roket istiyorum ‘ olduğunda Ali Şen yarışmadan 15 bin TL kazandı.

0 Paylaşımlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.