7 Haziran 2023

Alisa Kharcheva Kimdir ?

Alisa Kharcheva’nın Hayatı, Alisa Kharcheva’nın Resimleri, Alisa Kharcheva’nın Yaşı, Alisa Kharcheva Vladimir Putin’in Sevgilisi Mi, Vladimir Putin’in Sevgilisi Kimdir, Alisa Kharcheva’nın Fotoğrafları, Alisa Kharcheva’nın Biyografisi, Alisa Kharcheva Hakkında Bilgiler.

Rusya Devalet Başkanı Vladimir Putin’in Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Alisa Kharcheva Kimdir?

Alisa Kharcheva’nın adı Putin’in sevgili olarak anılır anılmaz haber sitelerin büyük ilgi odağı oldu. Sadece haber sitelerin değil hemen herkesin ilgi odağı olan ve internette aranan isimlerin başında yer alan Alisa Kharcheva Kimdir herkes merak etmeye başladı.

Haber sitelerinde Putin’in sevgilisi olarak bahsedilen 23 yaşında olduğu söylenen Alisa Kharcheva ismini magazin dünyası ilk defa 2010 yılında duydu.

Alisa Kharcheva, 2010 yılında Putin’in doğum gününü kutlamak için bir blog sayfası satın aldı ve yayınlandığı resimlerle bir anda ilgi odağı oldu.

Alisa Kharcheva’nın blogun başlığı ise ‘’Putin için Pussy’’ başlıklı bir blogdu. Alisa Kharcheva’Putin için Pussy’’ başlıklı blogda Rusya Devalet Başkanı Vladimir Putin’e övgüler yağdırdı.

Alice Kharcheva üniversite eğitimini Moskova Devlet Üniversitesi’ndan almaktadır. Moskova Devlet Üniversitesi’nin öğrencisi olan Alice Kharcheva aynı zamanda mankendir.

Özel bir ajansta model olarak çalışan üniversite öğrencisi Alice Kharcheva güzelliği ile dikkat çekmektedir.Alisa Kharcheva

Alice Kharcheva’nın fotoğrafları magazin dünyasında ve haber sitelerinde geniş yer kaplamakta haber bültenlerinde hakkında bilgilerin yer almaktadır.

Blogunda kedi ve Putin’in portresiyle poz veren Alice Kharcheva, basının ilgi odağı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.