2 Haziran 2023

Alma Animasyon Filmi

Alma Kısa Animasyon Filmi, Alma Ödüllü Animasyon Filmi, Alma Kısa Animasyon Filmi Hakkında, Alma Kısa Animasyon Filminin Yönetmeni Kimdir, Alma Animasyon İzle, Alma Çizgi Filmi Hakkında, Alma Animasyon Filminin Konusu.

İspanyol Rodrigo Blaas’ın yazdığı ve yönettiği ödüllü kısa filmi Alma. Ruh anlamına gelen Alma İspanyolca bir kelimedir.

Alma 2009 yılında Rodrigo Blaas tarafından çekilmiş. Ruh anlamına gelen Alma animasyon filmi Barcelona sokaklarında geçiyor.

Küçük kahramanımız Alma, karlı bir kış gününde Barselona sokaklarında dolaşmaktadır. Barselona sokaklarında dolaşırken Alma, bir dükkânın vitrinindeki oyuncak bebeği fark etmesiyle olaylar başlar. Fransız yapımı ve bol ödüllü Alma, başarılı bir 3D animasyon çalışmasıdır.Alma animasyon

Yönetmenliğini Rodrigo Blaas tarafından yapılan 2009 İspanyol bilgisayar animasyonlu kısa film Alma’yı kaleme de alan Rodrigo Blaas’tır. Hem yazıp hem yönetmen Rodrigo Blaas Alma adlı animasyon filmi ile beğenileri toplamıştır.

Dünya çapında birçok animasyonda Rodrigo Blaas imzası vardır. Kayıp Balık Nemo, Buz Devri, Yukarı Bak animasyonlarında çalışmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.