25 Eylül 2020

Aşk Yeniden Gülsüm Şekercizade Kimdir ?

Gülsüm Şekercizade Kimdir, Aşk Yeniden Dizisinin Oyuncuları, Aşk Yeniden Dizisinin Karakterleri, Aşk Yeniden Dizisinin Gülsüm Şekercizade Karakterini Kim Canlandırmaktadır. Aşk Yeniden Dizi Oyuncular Hakkında Bilgiler bilgebilir.com sitesinde.

Aşk Yeniden Dizisinin karakterlerinden Gülsüm Şekercizade karakterini Tülin Oral canlandırmaktadır.

Özellikle Yabancı Damat dizisindeki Niko’nun babaannesi Eftelya rolüyle tanıdığımız Tülin Oral, ayrıca uzun yıllar Dormen Tiyatrosu’nda görev yapmıştır.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tülin Oral Aşk Yeniden Dizisinin soylu ve asil bir kadın olan Gülsüm Şekercizade karakteri ile karşımıza çıkmaktadır.

Tülin Oral’ın Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Gülsüm Şekercizade’yi biraz yakında tanıyalım.

Tülin Oral’ın Aşk Yeniden Dizisinde Canlandırdığı Gülsüm Şekercizade Kimdir?ask yeniden gulsum sekercizade kimdir
Tam bir hanımefendidir Gülsüm Şekercizade. Gülsüm Şekercizade, 80 küsür yaşlarında fakat oldukça bakımlı, çok şık giyinen ve görgülü bir hanımefendidir. Gülsüm Şekercizade’nin soyu saraya dayanmaktadır. Ayrıca Gülsüm Şekercizade, Fatih’in babaannesidir, soyu saraya dayanmaktadır. Osmanlı insanının görgüsünü tüm hayatına ve davranışlarına yansıtmıştır. Saray’ın helvacısı olan büyük büyük dedesiyle gurur duymaktadır. Çok dominant bir kadındır. Ancak insanlara söz hakkı tanımayı da ihmal etmez. Karar verirken oldukça demokrattır, çok iyi bir gözlemcidir ve çok da zekidir. Gözünden hiçbir ayrıntı kaçmaz.

Gülsüm Şekercizade torunlarına ve oğluna çok düşkün bir hanımefendidir. Fakat Gülsüm Şekercizade’nin torunlarına ve oğluna düşkünlüğünü olmasına rağmen gelini için aynı şeyi söyleyemeyiz. Mukaddes’den hiçbir zaman haz etmemiştir. Yine de saygıyı ne elden bırakmış ne de bıraktırmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.