25 Eylül 2020

Aşk Yeniden Orhan Günay Kimdir ?

Orhan Günay Kimdir, Aşk Yeniden Dizisinin Oyuncuları, Aşk Yeniden Dizisinin Konusu, Aşk Yeniden Dizisinin Karakterleri, Aşk Yeniden Dizisinin Orhan Günay Karakterini Kim Canlandırmaktadır. Aşk Yeniden Dizisi Karakterlerinden Can Sipahi’nin Canlandırdığı Orhan Günay Karakteri Hakkında Bilgiler bilgebilir.com sitesinde.

Oyunculuğa TRT ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim dizisiyle başlamış olan 1988 İstanbul doğumlu Can Sipahi, Aşk Yeniden dizisinde Orhan Günay karakterini canlandırmaktadır.

Genç ve başarılı oyuncu Can Sipahi, Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Orhan Günay rolü ile izleyiciler tarafından olumlu eleştiriler almıştır.

Aşk Yeniden dizisinin gözü kara, asi ruhlu genç karakteri Orhan Günay’ı biraz yakında tanıyalım.

Aşk Yeniden Dizisinde Can Sipahi’nin Canlandırdığı Orhan Günay Kimdir?ask yeniden orhan gunay kimdir
Orhan Günay, Zeynep’in kuzenidir. Dayısı Şevket Reis’in elinde büyümüştür ve hayatta en çok da dayısından çekinmektedir. Dayısı Şevket Reis ile birlikte balıkçılık yapmaktadır. Şevket Reis’in yanında çalışanlar arasında en başına buyruk olan kişidir Orhan.

Orhan Günay oldukça cesur biridir. Gözü kara olan Orhan korkusuz bir tiptir. Saman alevi gibi birden parıldar, çabuk sinirlenir ve sinirlenince gözü bir şey görmez. Orhan Günay her zaman duygularıyla hareket eder. Duyguları ile hareket eden Orhan Günay sadece dayısı Şevket Reis’i dinlemektedir. Dayısı Şevket Reis’in sözünden asla çıkmaz.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.