29 Eylül 2020

Aşk Yeniden Selin Şekercizade Kimdir ?

Selin Şekercizade Kimdir, Aşk Yeniden Dizisinin Oyuncuları, Aşk Yeniden Dizisinin Konusu, Aşk Yeniden Dizisinin Karakterleri, Aşk Yeniden Dizisinin Selin Şekercizade Karakterini Kim Canlandırmaktadır. Aşk Yeniden Dizisi Karakterlerinden Nilay Deniz’in Oynadığı Selin Şekercizade Karakteri Hakkında Bilgiler bilgebilir.com adresinde.

Behzat Ç., Mor Menekşe, Güneşi Beklerken adlı diziler ile tanıdığımız 1993 Aydın doğumlu güzel oyuncu Nilay Deniz, Aşk Yeniden dizisinde Selin Şekercizade canlandırmaktadır.

Aşk Yeniden Dizisinde Nilay Deniz’in Canlandırdığı Selin Şekercizade Kimdir?ask yeniden selin sekercizade kimdir
Selin, Fatih Şekercizade’nin kız kardeşidir. Selin Şekercizade güzel ve sempatik bir genç kızdır. Gençliğinin verdiği durumdan olsa gerek kimseyi umursamayan bir tiptir. Abisi Fatih’in aksine annesini hiçbir zaman çok ciddiye almamıştır. Annesini ciddiye almayan Selin Şekercizade her şeye tamam diyen ama en sonunda kendi istediğini yapan biridir. Kısaca kendi bildiğini okur Selin. Selin Şekercizade ayrıca bir sosyal medya bağımlısıdır.

Tabi bu kadar kötü özelliğinden sonra biraz da iyi özelliğinden bahsedelim Selin Şekercizade’nin. Selin arkadaş çevresi çok geniş olan bir kızdır. Çok mütevazı olan Selin hiçbir zaman zenginliği ile övünmez. Selin Şekercizade’nin özgüveni yüksektir ve insanlarla kolay kaynaşır. Selin Şekercizade hemen arkadaş canlısı olan biri genç kızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.