23 Eylül 2020

Aşk Yeniden Şevket Taşkın-Şevket Reis Kimdir ?

Şevket Taşkın Şevket Reis Kimdir, Aşk Yeniden Dizisinin Oyuncuları, Aşk Yeniden Dizisinin Karakterleri, Aşk Yeniden Dizisinin Şevket Taşkın Şevket Reis Karakterini Kim Canlandırmaktadır. Aşk Yeniden Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

1950 İzmir doğumlu oyuncu, yönetmen, sanat yönetmeni ve yazar Tamer Levent, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden dizisinde Trabzon’lu bir balıkçı olan Şevket Taşkın namı diğer Reis karakterini canlandırmaktadır.

Aşk Yeniden dizisinde Tamer Levent, Özge Özpirinçci canlandırdığı Zeynep karakterini babası Şevket Taşkın veya diğer adı ile Şevket Reis karakteri ile izleyiciler tarafından büyük bir beğeni toplamıştır.

Usta yönetmen, oyuncu Tamer Levent, Aşk Yeniden dizisinde sergilediği performans ile dizinin önemli karakterleri arasında yer almıştır.

Tamer Levent’in Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Şevket Taşkın namı diğer Şevket Reis’i yakında tanıyalım.

Tamer Levent’in Aşk Yeniden Dizisinde Canlandırdığı Şevket Taşkın namı diğer Şevket Reis Kimdir?ask yeniden sevket taskin kimdir
Trabzon’lu bir balıkçıdır Şevket Taşkın. Zeynep’in babası olan Şevket Reis, Karadeniz gibi dalgalı, hırçın, deli dolu bir adamdır. Çevresi tarafından oldukça çok sevilen ve sayılan biridir Şevket Reis. İyiliğine iyidir ama kini de dillere destandır. Kendisine yapılan bir şeyi asla unutmaz. Kafaya taktığı bir şeyle bıkmadan usanmadan uğraşır. Hayatta en değer verdiği kişi kızı Zeynep’tir. Kendisine yapılanı unutma ihtimali düşük de olsa vardır ama kızına yapılan hiçbir şeyi unutmaz.

Şevket Reis’in keçi inadı vaktinde çok başını yakmıştır. Bu inat yüzünden kaybetmiştir hayatında deli gibi sevdiği tek kadın olan Meryem’i. Bir inat uğruna karısından boşanmış ve o acıyı 24 sene içinde taşımasına rağmen Meryem’i geri kazanmak için parmağını bile kıpırdatmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.