23 Eylül 2020

Aşk Yeniden Zeynep Taşkın Kimdir ?

Zeynep Taşkın Kimdir, Aşk Yeniden Dizisinin Oyuncuları, Aşk Yeniden Dizisinin Karakterleri, Aşk Yeniden Dizisinin Zeynep Taşkın Karakterini Kim Canlandırmaktadır. Tüm bu sorularınız cevabını bilse bilge bilgebilir.com bilir.

Reklam ve dizi ve sinema oyuncusu 1986 İstanbul Özge Özpirinçci, Aşk Yeniden Dizisinde Zeynep Taşkın karakterini canlandırmaktadır.

Cesaretin Var Mı Aşka, Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Deli Saraylı, Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Tatar Ramazan, Aramızda Kalsın yapımlarında rol almış güzel oyuncu Özge Özpirinçci Aşk Yeniden dizisinde başarılı bir performans sergilemektedir.

Fox Tv ekranlarında ikinci sezonu yayınlanan Aşk Yeniden dizisinin Zeynep Taşkın’ı kimdir? Yakından tanıyalım.

Özge Özpirinçci’nin Aşk Yeniden Dizisinden Canlandırdığı Zeynep Taşkın Kimdir?ask yeniden zeynep taskin kimdir
Karadenizli olan Zeynep, güzel alımlı bir kızdır. Çok dobra bir kız olan Zeynep bu özelliği ile bazen patavatsız olabilmektedir.. Dışarıdan yıkılmaz bir dağ gibi görünse de, aslında çok narin bir kalbe sahiptir. İnsanlara yaralarını göstermekten hoşlanmaz. Güçlüyü oynamayı sever. Babasına aşk derecesinde bağlıdır ama onun kadar da inatçıdır. Kolay kolay geri adım atmaz. Haksız bile olsa bunu kabullenmekte zorlanır. Mücadeleci bir yapısı vardır. Esprili ve eğlencelidir.

Hayattaki en değerli varlığı oğlu Selim’dir, onun için dünyayı yakar. Yetiştirilme tarzı nedeniyle zaman zaman tutucu ve gelenekçi olabilir. Nitekim bu tutuculuğunu ilk bıraktığı anda da büyük bir hata yapmıştır. Artık aşka inancını kaybetmiştir zira oldukça büyük bir darbe yemiştir. Şimdi her durumda gardını alan Zeynep, artık yoğurdu üfleyerek yemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.