26 Mart 2023

Aysel Gündoğdu Ekonomistlerle Sohbetler Kitabını İndir

Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Ekonomistlerle Sohbetler Kitabını www.finansoloji.com sitesinden Ücretsiz İndirebilirsiniz.

Ekonomi ile ilgili kitap önerileri arayanlar için kaçırılmaması gereken ücretsiz bir eser. Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Ekonomistlerle Sohbetler eserini ücretsiz olarak Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun www.finansoloji.com web sitesinde temin edebilirsiniz.

Ücretsiz pdf olarak indirebileceğiniz finans, ekonomi ilgili birçok yararlı bilginin yer aldığı ve kesinlikle okunması gereken bir kitap.

Ekonomistlerle Sohbetler Kitap indir

Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Ekonomistlerle Sohbetler Kitabının Tanıtım Yazısı

Ekonomi, bilimsel çalışmalardan olduğu kadar deneyimlerden de yola çıkarak analiz edilebilecek bir çalışma alanı. Ekonomiye dair yazılmış tüm bilimsel kaynakları da tarasanız kimi zaman aradığınız cevabı ancak deneyimli bir ekonomistin yorumlarında bulabilirsiniz.

Ekonomistlerle Sohbetler işte tam da bu amaçla hazırlandı. Bu kitap, akademik ve sektörel deneyime sahip ekonomistlerin dünya ve Türkiye ekonomisine dair görüşleri alınarak oluşturuldu.

Bu çalışmaya katılan çok değerli ekonomistler, dünyada ekonominin seyrinden işsizlik ve orta gelir tuzağı sorununa, teknolojik gelişmelerden Endüstri 4.0’a kadar birçok soruya cevap verirken, yatırımcılara ve ekonomist adaylarına tavsiyelerini de paylaştı. Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun kaleme aldığı Ekonomistlerle Sohbetler’de yer alan röportajlar sayesinde Türkiye ve dünya ekonomisine dair aklınıza takılan sorulara cevap bulacaksınız.

Dr. A. Mahfi EĞİLMEZ

Ali AĞAOĞLU

Arda TUNCA

Atilla YEŞİLADA

Doç. Dr. Bilin NEYAPTI

Prof. Dr. Emre ALKİN

Prof. Dr. Erhan ASLANOĞLU

Prof. Dr. İzzettin ÖNDER

Prof. Dr. Mehmet Hasan EKEN

Murat SAĞMAN

Özlem Derici ŞENGÜL

Prof. Dr. Sabri Burak ARZOVA

Prof. Dr. Sadi UZUNOĞLU

 Prof. Dr. Selva DEMİRALP

Şant MANUKYAN

Doç. Dr. Zahide AYYILDIZ ONARAN

Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Ekonomistlerle Sohbetler Kitabını İndirme Linki: http://www.finansoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/Ekonomistlerle-Sohbetler_Agundogdu.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.