1 Haziran 2023

Aysel Gündoğdu Finansal Yönetim Kitabını İndir

Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Finansal Yönetim-Temel Teoriler ve Açıklamalı Örnekler Kitabını www.finansoloji.com sitesinden Ücretsiz İndirebilirsiniz.

Finansla hakkında ücretsiz pdf kitap arayanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Finansal Yönetim eserini ücretsiz olarak Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun www.finansoloji.com web sitesinde temin edebilirsiniz.

Ücretsiz pdf olarak indirebileceğiniz Finansal Yönetim kitabı finansla ilgili birçok yararlı bilginin yer aldığı ve kesinlikle okunması gereken bir eser.

Eser, finans ve işletme öğrencilerinin temel derslerinden biri olan finansal yönetime hem teorik hem de güncel açıdan katkı sağlamaktadır. Önlisans, lisans ve yüksek lisans seviyesindeki tüm öğrencilerin anlayabileceği sadelikte ve akıcılıkta hazırlanan eser, finans alanında çalışan öğretim üyeleri tarafından kaleme alınmıştır.

Aysel Gündoğdu Finansal Yönetim

Finansal yönetim dersi, öğrencinin hem sayısal hem sözel yönünü test ettiğinden bu derste finans alanındaki teoriler ve matematiksel hesaplamalar bir aradadır. Finans yöneticisinin işletmelerdeki yeri, finansal kurumlar ve piyasalar, paranın zaman değeri, finansal analiz, finansman yöntemleri, değerleme, sermaye maliyeti, sermaye bütçelemesi, sermaye yapısı, kar dağıtım politikası, işletmenin başarısızlık konuları ile oldukça geniş yelpazede içeriği olan eser; öğrencilere, araştırmacılara ve finans sektörü çalışanlarına hitap etmektedir.

Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Finansın Temel Teorileri Kitabını İndirme Linki: http://www.finansoloji.com/wp-content/uploads/2020/09/AyselGundogdu_FinansalYonetim_2Baski.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.