7 Haziran 2023

Aysel Gündoğdu Finansın Temel Teorileri Kitabını İndir

Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Finansın Temel Teorileri Kitabını www.finansoloji.com sitesinden Ücretsiz İndirebilirsiniz.


Finansla ilgili kitap önerileri arayanlar için kaçırılmaması gereken ücretsiz bir eser. Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Finansın Temel Teorileri eserini ücretsiz olarak Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun www.finansoloji.com web sitesinde temin edebilirsiniz.


Ücretsiz pdf olarak indirebileceğiniz finansla ilgili birçok yararlı bilginin yer aldığı ve kesinlikle okunması gereken bir kitap.

Aysel Gündoğdu Finansın Temel Teorileri


Ekonomist Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Finansın Temel Teorileri Kitabı Hakkındaki Yorumu


Doçentlik sınavına hazırlanırken finans alanının temel teorilerinin bir arada olduğu bir kaynak aramış ve bulamamıştım. Literatürdeki bu eksikliği fark edince finans konusunda çalışmalarına güvendiğim hocalarıma aklımdaki bu kitap projesinden bahsettim. Olumlu tepkiler aldım ve sonuçta elinizdeki bu kitap ortaya çıktı. Umarım çalışma finans ile ilgili akademik çalışma yapan, araştıran ve ilgilenen herkese faydalı olur.

Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun Finansın Temel Teorileri Kitabını İndirme Linki: http://www.finansoloji.com/wp-content/uploads/2020/05/Finans%C4%B1n-Temel-Teorileri.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.