1 Haziran 2023

Bana Bi Sade Hayata Yer Aç-Selen Baranoğlu

Akademisyen, Eğitimci ve Yazar Selen Baranoğlu’nun Kişisel Gelişim Kitabı; Bana Bi Sade Hayata Yer Aç

Selen Baranoğlu’nun Bana Bi Sade Hayata Yer Aç adlı kitabı 2019 yılında Elma Yayınevi tarafından yayımlanmıştır. Elma Yayınevi etiketi ile yayımlanan Selen Baranoğlu’nun Bana Bi Sade Hayata Yer Aç kitabı 160 sayfadan oluşmaktadır.

Selen Baranoğlu’nun Bana Bi Sade Hayata Yer Aç kitabından alıntılar:

Her eşya kendi stresini de beraberinde getiriyor. İşin aslı, eşyaya verdiğimiz önem ve değer arttıkça sahip olduğumuz o eşyalar bizi ve hayatımızı ele geçirmeye başlıyor. Hareketlerimizi yönlendiriyor, bütçemizi zorluyor, zamanımızı çalıyor, enerjimizi harcıyor. Kısacası, sahip olduklarımız bize sahip olmaya başlıyor. Zaten bütün problem de bu noktada ortaya çıkıyor.

Evdeki fazla eşyaları daha düzenli tutabilmek için dekoratif uygulamalar ya da fazlalıkları göz önünden kaldırmak için ideal depolama yöntemleri yok bu kitapta. Tam aksine işe yaramayan ya da kullanmadığın eşyalardan neden kurtulman gerektiğiyle ilgili öneriler var. İlk kitabı Basit ve Mutlu Yaşam’da az eşya ile mutlu bir hayat yaşamanın sırlarını okuyucularıyla paylaşan Selen Baranoğlu, yeni kitabında sade bir hayat kurmanın ve sürdürmenin ipuçlarını örneklerle anlatıyor.

Baranoğlu’nun söylediği gibi mutlu olmak için daha fazlasına sahip olmaya değil, öncelikle sahip olduklarımızın kıymetini bilmeye ihtiyacımız var.

Unutmayın, küçük şeyler büyük farklar yaratır.

Selen Baranoğlu'nun Bana Bi Sade Hayata Yer Aç Kitabı

Selen Baranoğlu’nun Bana Bi Sade Hayata Yer Aç Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Bana Bi Sade Hayata Yer Aç

Kitabın Yazarı: Selen Baranoğlu

Yayınevi: Elma Yayınevi

Kitabın Türü: Kişisel Gelişim

Sayfa Sayısı: 160

İlk Baskı Yılı: 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.