25 Eylül 2020

Bedel Dizisi

Bu perşembe 1.Bölüm ile Atv ekranlarında iyi bir başlangıç yapacağı düşünülen Bedel Dizisi takip edenlerin ve yayınlanacağı günü sabır edenler sonunda dizi hakkında beklendiklerini elde edebilecekler. Neler yaşanacağı hakkında biraz ipucu ve bilgi sunalım; Öncelikle flash back ile ana karakterlerimizin geçmişte ki hayatına dönerek, birbirleriyle en iyi dostken, nasıl düşman olduklarını biraz anlamamız için Ali ve Vedat’ın, bedeldizisihayatını ele alacaktır. Öncelikle ikilinin eşsiz, birbirlerine sadık ve arkalarını sürekli koruyarak her zaman büyük hayallerini birbirleriyle paylaşmışlar ve büyük işler peşindelerdi.

Yalnız ta ki mahallelerine güzel bir kız taşınana kadar bütün işler bu sefer değişikliği uğrayacaktır. İkisi de aynı kıza aşık olarak, birbirlerin arkasından işler çevirecekler, kıracaklar ve sonunda Vedat, büyük oyunu ile Ali’yi, yaşadığı yerden rezil edip, ayrılmasını sağlayacaktır.

Ali, bugüne kadar Vedat’ın, yaptığını asla unutmayıp hem kendini geliştirme amaçı ile beraber hayallerinin peşinden koştu. Kendini her alanda geliştirirken uzaktan her zaman Vedat’ı, izleyerek neler yaptığını ve hangi işlerle uğraştığını öğrenmeye çalıştı. Begüm, ile evlenmesi belki hayatta alabileceği en ağır acı bile olsa da bu onu her şeye rağmen çok hırslandırdı. Bedel izle de bakalım Ali, tekrar kendine güveni gelip, yaşadığı yere döndüğün de Vedat’ın, canını yakmak için neler planlayacaktır. Yayınlanacak olan ilk bölümü ile beraber gerek oyuncularıyla, sahneleriyle sizi etkileyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.