27 Eylül 2020

Beyza Şekerci Kimdir

Beyza Şekerci’nin Hayatı, Beyza Şekerci’nin Oynadığı Diziler, Beyza Şekerci’nin Oynadığı Filmler, Beyza Şekerci’nin Resimleri, Beyza Şekerci’nin Biyografisi.

Beyza Şekerci, 24 Ocak 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Küçük yaşta ailesiyle gittiği tiyatro ile sanat hayatı ile tanışan Beyza Şekerci, küçüklükten beri bale yapma isteği duymaktadır.

1993 yılında Gülen Andak ile tanışması ile bale hayatına ilk adımı attı.

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Klasik Bale Bölümü mezunu olan Beyza Şekerci, balenin yanında oyunculukta yapmaya başladı.

Beyza Şekerci ‘Gelmeyen Bahar’ adlı sinema filminde ‘Bahar’ adlı karakteri , ‘Türkan’ filmin de ise ‘Zehra’ adlı karakteri canlandırmıştır.

Şekerci’nin rol aldığı diziler ve oynadığı karakterler ise; ‘İntikam’ dizisinde ‘Dicle’, ‘Firar’ dizisinde ‘Cemre’, ‘Bitmeyen Şarkı’ dizisinde ‘Dilara’, ‘Es-Es’ dizisinde ‘Dilşa’, ‘Süper Babaanne’ dizisinde ‘Gaye’, ‘Beyaz Gelincik’ dizisinde ise ‘Aslı’ karakterini canlandırmıştır.Beyza Sekerci

Şekerci’nin oynadığı kısa film ve tiyatrolar ise; ‘Avni Amca’ adlı kısa filmde ‘Aylin’, ‘Nazım Hikmet-Yaşamak’ adlı tiyatro oyununda ise ‘Tanya’ karakterini canlandırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.