Diziler

Google’da En Çok Aranan Diziler 2018

Google’da 2018 Yılında Türkiye’de En Çok Aranan Diziler Hangileridir? 2018 yılında dünyaca ünlü arama motoru Google’da en çok hangi dizileri arattık? Google arama motorunda ülkemizde en çok aranan diziler nelerdir? 2018 yılında Google’da en çok aratılan dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi oldu. 2018 Yılında Google’da En Çok Aranan Diziler Listesi Sen Anlat KaradenizÇukurUfak Tefek CinayetlerBir Zamanlar ÇukurovaErkenci KuşJet SosyeteAvlu Devamını Oku »

46. Uluslararası Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu

46. Uluslararası Emmy Ödüllerini Kimler Kazandı? ABD dışında yayınlanan televizyon yapımlarının en iyilerinin seçildiği Uluslararası Emmy Ödülleri, New York’ta düzenlendi. Uluslararası Emmy Ödülleri; ABD dışında yayınlanan televizyon yapımlarının en iyilerinin seçildiği bir ödül törenidir. Bu yıl 46. düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri televizyon dünyasının prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilmektedir. 46. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Danimarkalı oyuncu ... Devamını Oku »

Star Trek Dizisinin Unutulmaz Ünlü Kadın Oyuncuları ve Karakterleri

Dünyanın En Ünlü Dizilerinden; Star Trek Dizisinde Rol Almış Unutulmaz Ünlü Kadın Oyuncular ve Karakterleri. Özgün adı Star Trek olan efsane bilim kurgu dizilerinden Uzay Yolu dizisinde birçok ünlü isim rol aldı. Gene Roddenberry tarafından oluşturulan bilim kurgu televizyon dizisi ilk kez 1966 yılında yayın hayatına başladı. Uzay Yolu dizisinde birçok güzel bayan oyuncu oynadı. Uzay Yolu dizisinde rol almış ... Devamını Oku »

Damızlık Kızın Öyküsü Dizisinin Konusu, Oyuncuları

Kanadalı Şair, Eleştirmen, Denemeci, Feminist, Yazar Margaret Atwood’un Damızlık Kızın Öyküsü Romanı Televizyon Dizisi Oldu. Feminist ağırlıklı distopik bir roman olan Margaret Atwood’un Damızlık Kızın Öyküsü adlı eseri ilk kez 1985 yılında yayımlanmış olup eser dünyaca ünlü distopik bir romandır. Damızlık Kızın Öyküsü romanı aynı adla ilk kez 1990 yılında sinemaya uyarlandı. Yönetmenliğini Volker Schlöndorff’un yaptığı 1990 yapımı Damızlık Kızın ... Devamını Oku »

Hayatımın Aşkı Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir ?

15 Mayıs 2016 Pazar Günü Başlayacak Olan Hayatımın Aşkı Dizisi Hangi Kanalda, Saat Kaçta, Yönetmeni Kimdir, Senaristleri Kimlerdir, Oyuncuları Kimlerdir ve Daha Merak Ettiğiniz Birçok Soruyu Web Sitemizde Bulabilirsiniz. 2016 yılının yerli dizilerinden Hayatımın Aşkı dizisinde birçok ünlü isim yer almaktadır. Reytingleri yüksek olması beklenen Hayatımın Aşkı dizisi iddialı bir yapımdır. Hayatımın Aşkı Dizisinin Yönetmeni Kimdir? Hayatımın Aşkı dizisinin yönetmenliğini ... Devamını Oku »

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi

TRT Dizisi; Sevda Kuşun Kanadında Trt’nin kaliteli dizilerinden biri de, 2016 yılında vizyona giren Sevda Kuşun Kanadında dizisidir. Gerek senaryosu, gerekse oyuncu kadrosu ile adından söz ettirecek bir dizidir. Sevda Kuşun Kanadında Dizisinin Yapımcısı Kimdir? Sevda Kuşun Kanadında dizisinin yapımcısı Mesut Uçakan’dır. Sevda Kuşun Kanadında Senaristi Kimdir? Sevda Kuşun Kanadında dizisinin senaryosu Ahmet Tezcan ve Bahadır Yenişehiroğlu’na aittir. Sevda Kuşun ... Devamını Oku »

Kördüğüm Dizisi

Fox’un Yeni Dizisi Kördüğüm Yeni Bölümünü İzleyenler Fox’un Yeni Dizisini Beğendi. Yönetmenliğini Gökçen Usta ve Deniz Yorulmazer’in yaptığı senaristliğini ise Yiğit Okan, Sedef Bayburtluğlu ve Yasemin Kırbaş’ın yaptığı Fox’un yeni dizisi Kördüğüm başladı. Kördüğüm adlı dizi 7 Ocak 2015 Perşembe günü saat 20.00’de yayınlanan ilk bölümü ile izleyicilerle buluştu. Kördüğüm dizisinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Kördüğüm Hangi ... Devamını Oku »

Muhteşem Yüzyıl Kösem Oyuncuları

Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinin Oyuncuları, Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizi Karakterleri, Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinin Konusu, Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’ı Kim Oynuyor, Muhteşem Yüzyıl Kösem Oyuncuları Kimlerdir, Muhteşem Yüzyıl Kösem Oyuncuları ve Rolleri, Muhteşem Yüzyıl Kösem Oyuncu Kadrosu Kimler Yer Almaktadır, Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Oyuncular Kimlerdir, Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Hangi Gün Hangi Kanalda, Beren Saat Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan ... Devamını Oku »

Diriliş Ertuğrul 2 Moğollar

Diriliş Ertuğrul Dizisinde Kim Hangi Rolde Kim Kimi Canlandırıyor, Diriliş Ertuğrul 2. Sezonun Konusu, Diriliş Ertuğrul 2 Carmagon Noyan Kimdir, Diriliş Ertuğrul 2. Sezonun Oyuncuları, Diriliş Ertuğrul 2 Moğollar Oyuncuları, Diriliş Ertuğrul Dizisi Nerede Çekiliyor, Diriliş Ertuğrul 2. Sezon Karakterleri, Diriliş Ertuğrul Noyan Karakterini Kim Canlandırıyor, Diriliş Ertuğrul 2. Sezonun Replikleri, Diriliş Ertuğrul 2 Moğollar Replikleri, Diriliş Ertuğrul 2. Sezon ... Devamını Oku »

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi Hangi Gün, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi Oyuncuları, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi Kaç Bölüm, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi Ne Zaman, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi Hangi Kanalda, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi İzle, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisinde Yunus Emre’yi Kim Canlandırıyor, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisinde Yunus Emre’yi Kim Oynuyor, Yunus Emre ... Devamını Oku »