Kitaplar

2019 Yılında En Çok Satan 10 Kitap

2019 Yılında En Çok Satan 10 Kitap Hangisidir? İnternetten kitap aldığımız kitap sitelerinden ve Türkiye’nin önde gelen online kitap satış sitelerinden biri olan kitapyurdu.com sitesinde 2019 yılında en çok satın alınan kitapları yayınladı. 2019 Yılının En Çok Satan Kitabı; Bir Ömür Nasıl Yaşanır?-İlber Ortaylı 2019 yılında en çok satan kitaplar listesinin ilk sırasında tarihçi ve yazar İlber Ortaylı’nın Bir Ömür ... Devamını Oku »

Geleceğe Yatırım-Atilla Köksal-Hakan Osmanoğlu

Geleceğe Yatırım Nasıl Yapılır? Atilla Köksal ve Hakan Osmanoğlu’nun Geleceğe Yatırım kitabı Scala Yayıncılık etiketi ile yayımlandı. Scala Yayıncılık tarafından yayımlanan Atilla Köksal ve Hakan Osmanoğlu’nun Geleceğe Yatırım kitabı 125 sayfadan oluşmaktadır. Atilla Köksal ve Hakan Osmanoğlu’nun Geleceğe Yatırım Kitabının Konusu Sizler genç insanlarsınız. Harika beyinlere sahipsiniz. En karmaşık bilgisayar programlarından anlayan, en zor matematik sorularını çözen ve en ince ... Devamını Oku »

En Çok Satan 5 Ekonomi Kitabı 2020 Ocak

Türkiye’de En Çok Satan 5 Ekonomi Kitabı Ülkemizde 2020 yılının Ocak ayı itibari ile en çok satan ekonomi kitapları hangileri diye merak ediyorsanız sizler için araştırdık. Online kitap satış sitesi www.dr.com.tr sitesinde en çok satın alınan ekonomi kitaplarını, kitapların yazarlarını ve konusu bu yazımızda bulabilirsiniz. En Çok Satan 5 Ekonomi Kitabı ve Konusu 1. Türkiye Ekonomisi-Mahfi Eğilmez Bu kitap, Türkiye ... Devamını Oku »

En Çok Okunan 10 Agatha Christie Kitabı

Dünya Edebiyatının Ünlü Dedektif, Polisiye Romanı Yazarı Agatha Christie’nin Ülkemizde En Çok Okunan Eserleri Dünyaca ünlü yazar Agatha Christie’nin Türkiye’de en çok okunan, satın alınan eserleri ile ilgili liste hazırladık. Liste hazırlanırken ülkemizde online kitap satışı yapan siteler baz alınarak yapıldı. Agatha Christie’nin En Çok Okunan Kitaplarının Listesi ve Konusu 1. On Küçük Zenci Her birinin gizledikleri ve korktukları sırları ... Devamını Oku »

Kelebeğin Döngüsü-Aslıhan Güven

Uzm. Dr. Aslıhan Güven’in Kelebeğin Döngüsü Romanı Çıktı. Edebiyatist Yayınevi etiketi ile 2019 yılında yayımlanan Aslıhan Güven’in Kelebeğin Döngüsü kitabı 288 sayfadan oluşmaktadır. Aslıhan Güven’in Kelebeğin Döngüsü Kitabının Konusu New York’ta çocuk doktoru olan Baksel Egeli… Kötü giden bir evlilik ve ideallerden uzak, monoton bir hayat… Yıllar önce cunta yönetimi tarafından düşünce suçlusu olarak hapse atılmış bir baba; yazar Hüseyin ... Devamını Oku »

Tüm Liderlerin 2020 Yılında Okuması Gereken 20 Kitap

Dünya Ekonomik Forumu 2020 yılın için tavsiye kitap listesini yayımladı. Dünya Ekonomik Forumu tarafından yayımlanan listede yer alan kitaplarda ekonomi, iş dünyası, girişimcilik gibi birçok alana ilgi duyanların özellikle liderlerin, yöneticilerin kesinlikle okuması gereken kitaplar bulunmaktadır. Listede yer alan kitaplar; problem çözme, insan ilişkileri, iş dünyası, kişisel gelişim türünde yer alan kitaplardan oluşmaktadır. Girişimcilerin, liderlerin, yöneticilerin, iş dünyasında çalışanların, ekonomi, ... Devamını Oku »

En Çok Okunan 10 Leyla Erbil Kitabı

En Çok Okunan Leyla Erbil Kitapları Türk Edebiyatının en ünlü kadın yazarlarından Leyla Erbil 12 Ocak 1931 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yazar hayatı boyunca birçok ünlü eseri kaleme aldı. Leyla Erbil, 19 Temmuz 2013 tarihinde öldü. Leyla Erbil’in En Çok Okunan Kitaplarının Listesi ve Konusu 1. Tuhaf Bir Kadın Leylâ Erbil’in zihinsel özgürlüğü, en başta, yapıtlarının, alışıldık edebiyat türlerinin sınırlarını zorlama ... Devamını Oku »

İlber Ortaylı 25 Kitap Önerisi

Tarihçi, akademisyen ve yazar İlber Ortaylı, Bir Ömür Nasıl Yaşanır? adlı kitabında 25 kitap önerisinde bulunmuştur. İlber Ortaylı’nın kişisel gelişim türündeki Bir Ömür Nasıl Yaşanır? kitabı yayımlanır yayımlanmaz çok satan kitaplar listesinde yer aldı. İlber Ortaylı’nın Kronik Kitap etiketi ile 2019 yılında çıkan Bir Ömür Nasıl Yaşanır? kitabı 288 sayfadan oluşmaktadır. Kitapta kişisel gelişim yönünden bir çok tavsiyeler bulunmaktadır. Ayrıca ... Devamını Oku »

Ekonomistlerle Sohbetler-Aysel Gündoğdu

Aysel Gündoğdu’nun Ekonomistlerle Sohbetler Kitabı Hakkında Bilgiler. Ekonomi, bilimsel çalışmalardan olduğu kadar deneyimlerden de yola çıkarak analiz edilebilecek bir çalışma alanı. Ekonomiye dair yazılmış tüm bilimsel kaynakları da tarasanız kimi zaman aradığınız cevabı ancak deneyimli bir ekonomistin yorumlarında bulabilirsiniz. Ekonomistlerle Sohbetler işte tam da bu amaçla hazırlandı. Bu kitap, akademik ve sektörel deneyime sahip ekonomistlerin dünya ve Türkiye ekonomisine dair ... Devamını Oku »

En Çok Satan Ekonomi Kitapları

En Çok Okunan, Satan Ekonomi Kitapları Hangileridir? Ekonomi ile ilgili en çok satan kitapları nelerdir, ekonomi hakkında okunması gereken kitaplar, ekonomi ile ilgili en çok kitabı satın alınan yazarlar kimlerdir? Bu ve buna benzer ekonomi ile ilgili kitap tavsiyeleri, önerileri arayanlar için internetten yaptığımız araştırma sonucunda bir liste oluşturduk. Listemizi oluştururken www.idefix.com sitesinin verilerinden yararlandık. Kitap satış sitesi www.idefix.com tarafından ... Devamını Oku »