Moda

Şal Nasıl Bağlanır ?

Hızlı ve Pratik Şal Bağlama Teknikleri Nelerdir, Şal Bağlama Anlatımlı, Hızlı Bir Şekilde Şal Nasıl Bağlanır, Yeni Kapananlar İçin Şal Nasıl Bağlanır, Yeni Kapananlar İçin Tavsiyeler Öneriler Püf Noktalar. Şal; Tesettürlü kadınların genel olarak aksesuar olarak kullandıkları kadınların omuzlarını örtmek için kullandıkları geniş atkı olarak adlandırılır. Farklı motifleri ile Hindistan’da özel olarak dokunulan ipek veya kumaştan üretilen tesettürlü bayanların aksesuardır. ... Devamını Oku »

Fötr Nedir ? Fötr Şapka

Fötr nedir, fötr şapka nasıl ortaya çıktı,ilk fötr kullanan kimdir, fötr şapkanın tarihçesi, fötr ortaya çıkışı, fötr bulan kişi sorularının cevabı bilgibilir.com’da Fötr sözcüğü Victorien Sardou’nun bir 1882 yılı oyununun başlığından gelir.  oyunun baş kahramanı, oyunda fötr’e çok benzer bir şapka takmıştır. Ülkemizde ise fötr kavramı denilince akla 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel gelir. Fötr; üst tarafı katlanmış, kafanın gerisine doğru ... Devamını Oku »

Bu Tarz Benim

Ekranların sevilen yarışması Bu Tarz Benim yarışmasının kuralları ve ödülleri; Bu Tarz Benim Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel’in yapacağı ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek! ‘Bu Tarz Benim”in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar. En ... Devamını Oku »

Audrey Hepburn Stil Önerileri ve Güzellik Sırları

Audrey Hepburn Stili Nedir? Audrey Hepburn’ün Güzellik Sırları Nelerdir? Bunların hepsini bilgebilir.com da bulabilirsiniz. Audrey Hepburn, güzelliği ve zarafeti ile hem kendi döneminde hem de kendisinden sonraki dönemlerde moda ikonu olmuş bir bayan. 4 Mayıs 1929 Belçika’nın Brüksel şehrinde doğan İngiliz-Hollandalı sinema oyuncusu Audrey Hepburn, kullandığı eşsiz parçalarla, dünyanın sayılı stil ikonlarından biri olarak anılmaktadır. Audrey Hepburn Stili Audrey Hepburn’ün ... Devamını Oku »