7 Haziran 2023

Brian Tracy Kimdir ?

Brian Tracy’nin Hayatı, Brian Tracy’nin Kitapları, Brian Tracy’nin Eserleri, Brian Tracy’nin Hayat Hikayesi, Brian Tracy’nin Resimleri, Brian Tracy’nin Yaşı, Brian Tracy Hakkında.

Brian Tracy 5 Ocak 1944 yılında Kanada’nın Vancouver şehrinde dünyaya geldi. Kişisel gelişim, zaman yönetimi, etkin satış teknikleri gibi konularda uzman olan Brian Tracy Amerika’nın önde gelen yazar ve konuşmacılarından biridir.

Brian Tracy, fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Lise de iken okulu bıraktı. Brian Tracy, 21 yaşında iken yük gemilerinde çalıştı. Daha sonra komisyon satış işlerine başladı.

Kendine hedefler belirleyen Brian Tracy belli bir süre sonra hedeflerine ulaştı.

1970 yılında profesyonel lisanlı gayrimenkul işine giren Brian Tracy, 1975 yılında 3 milyon dolarlık alışveriş merkezi inşa etti. 1981 yılında profesyonel bir iş konuşmacısı ve eğitmen oldu. Brian Tracy başarı ile birçok kitap yazdı ve bu yazdığı kitaplar büyük ilgi gördü.Brian Tracy

Brian Tracy’nin yazmış olduğu kitaplar bir hayli ilgi görmüştür. Şimdi Brian Tracy’nin yazmış olduğu kitaplar neler onları yazalım.

Brian Tracy’nin yazmış olduğu bazı kitaplar; ”Bahane Yok”, ”Ye O Kurbağayı!”, ”Maksimum Başarı”, ”Uçuş Planı”, ”Satışta ve Başarıda Lider Olun”, ”İş Hayatında Liderlik”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.