2 Haziran 2023

Bridgit Mendler Kimdir ?

Amerikalı Şarkıcı Bridgit Mendler’in Hayatı, Bridgit Mendler’in Oynadığı Filmler, Bridgit Mendler’in Oynadığı Diziler, Bridgit Mendler’in Fimleri, Bridgit Mendler’in Dizileri, Bridgit Mendler’in Yaşı, Bridgit Mendler’in Boyu, Bridgit Mendler’in Kilosu, Bridgit Mendler’in Şarkıları, Bridgit Mendler’in Albümleri, Bridgit Mendler’in Resimleri, Bridgit Mendler Hakkında.

Tam adı Bridgit Claire Mendler olan Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Bridgit Mendler, 18 Aralık 1992 Amerika’nın başkenti Washington’da dünyaya geldi.

Sekiz yaşındayken, ailesinin San Francisco Eyaletinin Mill Valley şehrine taşınması üzerine Bridgit Mendler’in çocukluğu bu şehirde geçti. Bridgit Mendler burada oyunculuk ile ilgilenmeye başladı.

Disney yapımı olan Good Luck Charlie ( İyi Şanslar Charlie ) adlı dizide Teddy Duncan karakterini canlandırdı.

Labor Pains ( Doğum Sancısı ) adlı film ile Bridgit Mendler adında söz ettirmeye başladı. Labor Pains ( Doğum Sancısı ) adlı film de Emma Clayhill adlı karakteri oynadı.

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Bridgit Mendler 168 cm boyundadır.Bridgit Mendler

Mark Peter Hughes’un Lemonade Mouth adlı kitabından aynı isimle sinemaya uyarlanan 2011 yapımı müzikal film de Bridgit Mendler’in canlandırdığı Olivia karakteri ile seslendirmiş olduğu şarkılar büyük beğeni topladı.

2012 yılında Hello My Name Is… adlı ilk albümünü çıkardı. Bridgit Mendler ‘in çıkarmış olduğu albümü büyük ilgi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.