25 Eylül 2020

Bu Tarz Benim Yarışmasına Nasıl Katılınır?

Bu Tarz Benim Show Tv ekranlarında başlıyor.

Hafta içi her gün saat 16.00’da Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışma programına katılmak ister misiniz?

En iyi ben giyinmesini bilirim, nerede, nasıl giyileceğini benden iyi bilen yoktur. Stil sahibi biriyim, ne giysem yakışıyor çünkü ben giyinmesini biliyorum, en iyisi benim diyorsanız tam size göre bir yarışma Show Tv’de yayınlanan Bu Tarz Benim.

Sunuculuğunu ise Ebru Akel’in yapacağı Bu Tarz Benim adlı yarışma yeni sezonuyla adından hayli söz ettireceğe benziyor.Bu Tarz Benim Nasil Katilinir

Bu Tarz Benim adlı yarışma programının yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Eğer jüriden geçer not almayı başarırsanız 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışma şansı elde edeceksiniz.

Bu Tarz Benim yarışma programında 13 bayan yarışmacı Türkiye’nin en tarz kadını unvanını elde etmek için kıyasıya yarışacak. Yarışmacılar, her hafta jüri tarafından belirlenen iki farklı konsepte uygun olacak kıyafetlerini mağazalardan, kendilerinin veya arkadaşlarının dolaplarından ya da modacılardan bulacak ve o konsepte uygun olan saçı ve makyajı kendileri yapacaklar.

Bu Tarz Benim Başvuru Formu: http://www.showtv.com.tr/basvuru/bu-tarz-benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.