7 Haziran 2023

Büşra Küçük Kimdir ?

Büşra Küçük’ün Hayatı, Büşra Küçük’ün Kitapları, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Romanı, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabı, Büşra Küçük’ün Yazıları, Büşra Küçük’ün Wattpad Hikayeleri, Romanları, Yazıları, Büşra Küçük ve Vini Uehara, Büşra Küçük’ün Resmi, Vini Uehara’nın Hayatı, Vini Uehara’nın Resmi.

Büşra Küçük, Kocaeli Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler öğrencisidir.

Büşra Küçük, dünyanın en büyük hikaye paylaşma ve keşfetme platformu olan wattpad’da yazdığı Kötü Çocuk hikayesi ile bir anda tanındı.

Kötü Çocuk romanı o kadar ilgi gördü ki 35 milyondan fazla Türk okuyucuya ulaştı.

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk romanı Ephesus Yayınları tarafından yayımlanıp kitap haline geldi.

Kötü Çocuk kitabının kitap kapağına ise Brezilyalı genç blogger Vini Uehara’nın fotoğrafı konuldu. İşin ilginç tarafı ise Brezilyalı genç blogger Vini Uehara’nın olaydan haberi olmamasıdır. Dahda sonra  bir Türk giyim markasının atmış olduğu e-mail ile haberi oldu. E-mail de: “Milyonlarca hayranınız, tanışmak için sizi İstanbul’a bekliyor.” diye yazıyordu.

Bu olaydan sonra Türkiye geniş bir hayran kitlesinin olduğunu öğrenmiş oldu ve Türkiye’ye gelen Vini Uehara, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk kitabının hayranları tarafından büyük ilgi gördü.busra kucuk Vini Uehara

Büşra Küçük şimdiye kadar 15 roman yazdı. Ve yazmış olduğu romanları hikâye paylaşım sitesi Wattpad’e yükledi.

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk kitabının kahramanı sanatsal, karanlık diğer yandan aşkı Kayla’yı çılgınca seven Meriç Tuna’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.