1 Haziran 2023

Çağan Atakan Arslan Kimdir ?

Survivor 2016 Kadrosunda Yer Alacak Olan Kickboks, Muay Thai ve Free Fight Alanlarında Birçok Başarıya İmza Atmış Avatar Lakaplı Profesyonel Güreşçi ve Boksör Çağan Atakan Arslan Kimdir Kısaca Tanıyalım.

Çağan Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul doğumlu dünyaca ünlü profesyonel Kickboks, Muay Thai ve Free Fight gibi alanlardan başarıla imza atmış Güreşçi ve Boksör Çağan Atakan Arslan aslen Sivaslıdır.

Çağan Atakan Arslan 16 yaşında iken vücut geliştirmeye başlamıştır. Çağan Atakan Arslan 17 yaşına geldiğinde dövüş sporlarına yönelmiştir.

Azmi, çalışkanlığı ve yeteneği sayesinde dövüş sporlarında birçok başarıya imza atmıştır. Dövüş sporlarının yanı sıra birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Çağan Atakan Arslan, dizi ve sinema oyunculuğu, dövüş sporlarının yanı sıra ayrıca mankenlik yapmıştır.

Çağan Atakan Arslan, Best Model of Turkey yarışmasından sonra mankenliğe başlamış.

Profesyonel güreş tanıtımı olan Turkish Power Wrestling ya da kısa adı ile TPW’de Çağan Atakan Arslan, ”Soldier yani ”Asker” lakabı ile ringe çıkmıştır.

Çağan Atakan Arslan’ın güreşte bitirici hareketleri; Asker Selamı, F-16’dır. İmza Hareketleri ise; Mekanize Bağlama ve Cop Lock, idolü ise Guile’dir.

Çağan Atakan Arslan Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2016 kadrosunda yer alan isimler arasında girmiştir.

Çağan Atakan Arslan, 2007 kickboks Türkiye Şampiyonu sonra 2009 Wffa Free Fıght Avrupa Şampiyonu ve en son olarak 2011 yılının Taybox Dünya şampiyonu olmuştur.

Çağan Atakan Arslan’ın Dövüş Kariyeri:

2007- Türkiye Kickboks Şampiyonu

2009- Avrupa Wffa Free Fight Şampiyonu

2010- Türkiye Muay Thai Şampiyonu

2010- Superlig Best Muay Thai Şampiyonu

2010- Dünya Wof World Sport Federation Muay Thai Şampiyonucagan Atakan Arslan

2010- Dünya İfma Büyük Erkekler Muay Thai Üçüncüsü

2011- Türkiye Muay Thai Şampiyonu

2011- Superlig Best Muay Thai Şampiyonu

2011- Dünya İfma Büyük Erkekler Muay Thai Şampiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.