1 Haziran 2023

Cara Delevingne Kimdir ?

Anna Karenina Filmi Prenses Sorokina Kimdir, Cara Delevingne’nin Hayatı, Cara Delevingne’nin Resimleri, Cara Delevingne’nin Filmleri, Cara Delevingne’nin Oynadığı Diziler, Cara Delevingne’nin Boyu, Cara Delevingne’nin Yaşı, Cara Delevingne’nin Sözleri, Cara Delevingne Hakkında.

Cara Delevingne 12 Ağustos 1992 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da dünyaya geldi.

İngiliz model ve sinema oyuncusu Cara Delevingne’nin babası emlakçı annesi ise kişisel alışveriş uzmanıdır. Ayrıca Cara Delevingne, İngiliz model Poppy Delevingne’nin kardeşidir.

Burberry Güzellik Kampanyası’nın yüzü olan Poppy Delevingne 2012 yılında İngiliz Moda Ödülleri’nde Yılın Modeli ödülünü kazandı.

Modelliğin yanında sinemaya da adım atan güzel oyuncu Cara Delevingne, Lev Nikolayeviç Tolstoy’un ünlü romanı Anna Karenina’nın sinema uyarlanması olan ‘’ Anna Karenina’’ adlı filmde Prenses Sorokina karakterini canlandırdı.Cara Delevingne

Modellik ve sinema oyunculuğu yapan güzel manken bu konu hakkında şöyle demiştir. ‘’ Yaptığım her şey için modelliğe teşekkür ediyorum ve onsuz şu an burada olamazdım ama modellik gerçekten sevdiğim bir şey değil, benim gerçekten sevdiğim şey oyunculuktur. ‘’

Cara Delevingne, 2015 yılında yayınlanacak ‘’Pan’’ adlı fantastik filmde de rol alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.