7 Haziran 2023

Çarşı Pazar

Çarşı Pazar Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek, Çarşı Pazar Filmi Tokat Niksar, Çarşı Pazar Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı, Çarşı Pazar Filmi Nerede Çekildi, Çarşı Pazar Filmi Oyuncuları, Çarşı Pazar Filminin Karakterleri, Çarşı Pazar Filminin En Güzel Replikleri, Çarşı Pazar Filminin Komik Sözleri, Çarşı Pazar Filminin Konusu bilgebilir.com adresinde.

Avea reklamlarındaki fasulye karakteri ile tanıdığımız Erdem Yener ve Kardeş Payı’nın Sezai Usta’sı Ayhan Taş, Çarşı Pazar filmi ile bir araya geldi.

Çarşı Pazar Nerede Çekildi?
Çarşı Pazar filminin çekimleri Tokat Niksar ilçesinde ve Tokat merkez de yapıldı. Komedi filmi Çarşı Pazar filminin Niksar’da olan çekimleri Arasta Çarşı’sında yapıldı.

Film de Tellak Kahraman karakterini Erdem Yener, Cemil Berber karakterini Ayhan Taş, Bahar karakterini Elif Nur Kerkük, Hayri karakterini Doğa Konakoğlu, Çaycı Mahmut karakterini Deniz Oral, Kadir karakterini Tarık Papuçcuoğlu, İmam karakterini İlker Aksum ve Hasibe karakterini Suzan Aksoy canlandırmıştır.

Çarşı Pazar Filminin Oyuncuları: Erdem Yener, Ayhan Taş, Elif Nur Kerkük, İlker Aksum, Doğa Konakoğlu, Deniz Oral, Muharrem Gülmez, Deniz Özerman

Çarşı Pazar Filminin Konusu: Geçimini aile büyüklerinden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışan Kahraman,  çok iyi yürekli bir tellaktır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman’ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul’dan gelmiştir ve Kahraman’ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman’ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay’la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay’a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

Çarşı Pazar adlı komedi filminden bazı replikleri sizlerle paylaşalım.

Çarşı Pazar Filminin Replikleri:carsi pazar filmi

Sümbül Hanımın en çok nesini sevdin.
Cinsiyetini.

Meslek hayatımın en zor vakası ile karşı karşıyayım bu adam belli ki beni çok yoracak.

Bana 13 – 14 kesemi getir usta. Bu adamı en son ebesi yıkamış. 18’i 19’u getir.

Sıkar mıyım ben o eli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.