9 Aralık 2023

Denise Capezza Kimdir ?

İtalyan Oyuncu Denise Capezza’nın Oynadığı Filmler Diziler, Denise Capezza’nın Hayatı, Denise Capezza’nın Yaşı, Denise Capezza’nın Boyu, Denise Capezza’nın Göz ve Saç Rengi, Denise Capezza’nın Ülkesi, Denise Capezza’nın Rolleri, Denise Capezza’nın Hakkında Bilgiler.

İtalyan oyuncu Denise Capezza 1991 yılında İtalya’nin Napoli kentinde doğdu. Denise Capezza ülkesi İtalya’da moda, balerinlik ve oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Bale ve modern dans ile ilgilenen güzel İtalyan oyuncu Denise Capezza, özellikle Türkiye’de tanınırlığı günden güne artmaktadır.

Türkiye’de tanınırlığı her geçen artan güzel oyuncu Denise Capezza’nın Türkiye’de tanınırlığının artmasının en büyük nedeni ise rol aldığı filmler ile olmuştur.

Başarılı oyuncu Denise Capezza, Türkiye’de rol aldığı Türk filmleri ile beğeni toplamış bir isimdir. Özellikle filmlerde rol almadan önce birçok yönetmenden dersler almıştır.

2012 yapımı Uçurum adlı Televizyon dizisinde Felicia karakteri ile Türk izleyicisi tarafından tanınmaya başlayan Denise Capezza, daha sonra 2013 yapımı İnadına Yaşamak dizisinde rol almıştır.

2014 yapımı Düşler ve Umutlar adlı dizi de Asya karakterini canlandırmıştır.

Denise Capezza’nın göz rengi yeşil ve saç rengi de kahverengidir.

Denise Capezza’nın boyu 171 cm’dir.

Güzel oyuncu Denise Capezza 1 Ocak 2016 yılında vizyona giren Hep Yek filminde manken Camilla karakterini canlandırmıştır.

Denise Capezza’nın Filmleri ve Dizileri:Denise Capezza

Hep Yek

Uçurum

İnadına Yaşamak

Düşler ve Umutlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.