7 Haziran 2023

Doğu Türkistan Sözleri Paylaşımları

Doğu Türkistan İle İlgili Mesajlar, Sincan Uygur Özerk Bölgesi İçin Sloganlar, Çin Protesto Mesajları, Doğu Türkistan İle İlgili Sözler, Doğu Türkistan İle İlgili Twitter Paylaşımları, Çin Protesto Sözleri, Doğu Türkistan İle İlgili Hashtagler, Doğu Türkistan İle İlgili Tagler, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook  Paylaşımları, Doğu Türkistan İle İlgili Etiketler, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook Sözleri, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook Paylaşımları, Doğu Türkistan İle İlgili Paylaşımlar, Doğu Türkistan İle İlgili Resimli Paylaşımlar, Doğu Türkistan İle İlgili Resimli Sözler, Doğu Türkistan İle İlgili Etiketler, Katil Çin Paylaşımları, Doğu Türkistan İle İlgili Twitter Etiketleri, Doğu Türkistan İle İlgili Instagram Etiketleri, Doğu Türkistan İle İlgili Instagram Resimli Paylaşımları.

Çin’in Doğu Türkistan’da yaşayan Müslümanlara getirdiği oruç, namaz yasakları üzerine sosyal medyada tepki yağdı. Doğu Türkistan’a destek için özellikle Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde sloganlar, resimler, fotoğraflar yayınlanmaya ve #FreedomForEastTurkestan #DoğuTürkistanaÖzgürlük #StopTerrorismInChina #MurdererChina #FreedomForEastTurkestan #EastTurkestan #EastTurkestanİsNotAlone gibi etiketler, hashtagler kullanılmaya başlandı.

Çin’in yaptığı zulüm her geçen gün daha artmadır. Çin’in Doğu Türkistan halkına yaşattığı zulüm, gün geçtikçe büyümekte ve her geçen yaşamını yitirenlerin sayısı artmaktadır.

Facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde Doğu Türkistan’a destek için  sloganlar, resimler, etiketler, fotoğraf, hashtagler paylaşılmakta. Sosyal medya da paylaşılan etiketler, sloganlar, sözler, hashtagler:

Bir zulmü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun. Hz. Ali

Güneşin doğduğu yerde kardeşin kan ağlıyor. Görmüyor Musun?

Tüm dünyaya bedelken Türk’ten olma bir nefer! Peki, niye kan gölü Kerkük, Musul, Telafer?

Katil Çin Türkistan’dan Defol.

Yaşasın Doğu Türkistan.

Kanımız aksa da zafer İslam’ın.

Doğu Türkistan Kan Ağlıyor.

Katil Çin.

Çin Katliamı Durdur.

Doğu Türkistan’da Katliam Var.

Doğu Türkistan İçin Kullanılan Etiketler Hashtagler:

#FreedomForEastTurkestan

#DoğuTürkistanaÖzgürlük

#StopTerrorismInChinadogu turkistan soz

#MurdererChina

#FreedomForEastTurkestan

#EastTurkestan

#EastTurkestanİsNotAlone

#doğutürkistankanağlıyor

#doguturkistandakatliamvardogu turkistan resim

#muslumandogu

#doguturkistan

#doğutürkistan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.