8 Şubat 2023

Ellen Page Kimdir ?

Ellen Page’in Hayatı,  Ellen Page’in Eşcinselim İtirafı, Ellen Page’in X-Men Shadowcat Karakteri Hakkında, Ellen Page’in Oynadığı Filmler, Ellen Page’in Oynadığı Diziler, Ellen Page’in Biyografisi, Ellen Page’in Resimleri, Ellen Page’in Boyu, Ellen Page’in Kilosu, Ellen Page’in Yaşı, Ellen Page Hakkında.

Ellen Page 21 Şubat 1987 yılında Kanada’da doğdu. Küçük yaşlardan beri tiyatro ile ilgili olan Ellen Page ilk kez televizyon da Pit Ponny adlı dizi de rol aldı. Pit Ponny televizyon dizisinde Maggie Maclean karakterini canlandırdı.

Güzel oyuncu sinema da birçok filmde ve dizi de rol aldı. X-Men serisinde oynayan Kanadalı oyuncu, bu filmde cisimlerin içinden geçebilme özelliğine sahip mutant Shadowcat karakteri Kitty Pryde karakterini canlandırdı.

2010 yapımı başrolerinde Leonardo Di Caprio’nun oynadığı Inception Türkçe’ye Başlangıç olarak çevrilen filmde Ellen Page, Ariadne karakterini canlandırmıştır.

Ellen Page’nin Eşcinselim İtirafı

Eşcinselim, yıllarca acı çektim. Çünkü gerçeği açıklamaktan korkuyordum. Belki bir fark yaratabilirim. Başkalarının daha umutlu olmalarını sağlayabilirim. Bu konuda kişisel bir borç ve sosyal bir sorumluluk hissediyorum.Ellen Page

Ellen Page’nin oynadığı bazı filmler ve diziler şundandır;  Pit Pony, Bir Amerikan Suçu, Başlangıç ( Inception ), Juno, 2006 yapımı X-Men Son Direniş, 2014 yapımı X-Men Geçmiş Günler Gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.