7 Haziran 2023

Ezgin Kılıç-Yalnızlığımdan Sev Beni

Senden Sonra Kitabının Yazarı Ezgin Kılıç’ın Yeni Romanı Yalnızlığımdan Sev Beni

Yazar Ezgin Kılıç’ın Yalnızlığımdan Sev Beni kitabı Destek Yayınları etiketi ile kitapseverlerle buluştu.

Destek Yayınları’ndan 2016 yılının Mart ayında piyasaya çıkan Ezgin Kılıç’ın Yalnızlığımdan Sev Beni kitabı 160 sayfadan meydana gelmektedir.

Yazar Ezgin Kılıç’ın Yalnızlığımdan Sev Beni kitabından en güzel alıntılar:

En çok ”Seni seviyorum…” diyenler, ”Bitti!” bile demeden gittiler…

Milyarlarca insanın yaşadığı bu dünyada birbirini tanımayan iki insanın iki şekilde karşılaşması mümkündür sevgilim: Tesadüf… Tevafuk…

Hayatımın en berbat, hayatımın en içinden çıkılmaz, hayatımda birine en çok ihtiyacım olduğu bir zamanda karşıma çıkman tesadüf olamaz.

Sen benim bütün samimiyetimin, bütün iyi niyetimin, bütün iyi dualarımın karşılığı olarak gönderildin bana. Önce Allah istedi seni tanımamı, sonra karşılaşmamız için bütün doğa işbirliği yaptı.

Ve sonra sen çıktın karşıma… Ben seni Elif seçtim… Çünkü ben tesadüflere inanmam ve seni rasgele tanımış olmam muhtemel bile değil. Sevmem için Yaradan’ın bana verdiği muazzam bir armağansın sen. Ve bana O’ndan geldin… Bense Vav’ım, biraz doğrulsam sana benzeyeceğim. Ben seninle doğdum sevgilim… Bütün kasvetimden, bütün hüznümden, bütün yaralarımdan sıyrılıp kendi içime döndüğüm ansın. Uykusuz geçen her gecenin sabahını görmek için açtığım ellerime bırakılan mükâfatsın.

Senden öncesi yok, senden sonrası ebediyet… Seni bana verene şükürler olsun… Ben seni sevdim, seni çok sevdim…

Yalnizligimdan Sev BeniSen ki yüreğime, ruhuma, özüme hoş gelensin. Sen ki kanayan yaramın kabuğu, acımın ilacı, Rabb’e gönderilmiş dualarımın karşılığısın.

‘’Ben seni Elif seçtim…

Şifalı ellerinin şefkatine emanettir yüreğim…

Sana Vav olmaya geldim…’’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.