2 Haziran 2023

Grey-Erika Leonard James

Elli Ton Üçlemesi’nin Yazarı Kimdir, Erika Leonard James’in Grey Kitabını Oku, E. L. James’in Tam Adı Nedir, E. L. James’in Grey Romanının Konusu, Erika Leonard James’in Romanları, Erika Leonard James’in Kitapları, E. L. James’in Grey Kitabından Sözler, E. L. James’in Grey Kitabının Konusu, E. L. James’in Grey Kitabının Özeti, Christian Grey’in Sözleri, Erika Leonard James’in Grey Romanı Hakkında.

Grinin Elli Tonu, Özgürlüğün Elli Tonu ve Karanlığın Elli Tonu, Elli Ton Üçlemesi’nin yazarı E. L. James’in romanları dünya çapında büyük beğeni topladı. Sinemaya da aynı adla uyarlanan Grinin Elli Tonu filmi 2015 yılında vizyona girer girmez büyük bir başarı sağladı.

Kitapları ile bestseller listesinde yer alan Elli Ton Üçlemesi yazarı Erika Leonard James’in Grey kitabı Türkiye’de Doğan Kitap’tan çıktı.

Erika Leonard James’in 2015 yılında Doğan Kitap tarafından yayımlanan Grey kitabının Türkçe çevirisini İstem Erdener yapmıştır.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan ve İstem Erdener’in Türkçe çevirisini yaptığı Erika Leonard James’in Grey kitabı 600 sayfadır.

Elli Ton Üçlemesinin yazarı E. L. James’in Grey kitabının tanıtım yazısından alıntılar:

Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor!

Şimdi Anlatma Sırası Christian’da…

Sende bir şeyler var Anastasia.

Uzak duramıyorum senden.

Ateşe uçan pervane gibiyim.

Seni fena halde istiyorum, hem de tam şu anda…

E L James, dünyanın dört bir yanında milyonlarca okuru kendine esir eden bu aşk hikâyesine, Christian’ın kendi ağzından; onun düşünceleri, duyguları ve hayalleriyle yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Christian Grey her konuda kontrolü elinde tutmayı seviyor; dünyası düzenli, disiplinli ve bomboş – ta ki Anastasia Steele, biçimli bacakları ve birbirine girmiş uzun kahverengi saçlarıyla ofisine düşene kadar. Christian onu unutmaya çalışsa da anlayamadığı ve karşı koyamadığı bir duygu fırtınasına kapılıyor. Daha önce tanıdığı bütün kadınların aksine utangaç, saf Ana sanki Christian’ın “iş dünyasının züppe harika çocuğu” maskesinin altındaki buz gibi, yaralı kalbini görebiliyor.Grey

Ana’yla birlikte olmak Christian’ı her gece uykularını kaçıran çocukluk korkularından kurtarabilecek mi? Yoksa karanlık cinsel arzuları, kontrol takıntısı ve kendine duyduğu derin nefret bu kızı uzaklaştırıp ona sunduğu hassas kalbi parçalayacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.