Hasan Yalnızoğlu Kimdir ?

Survivor All Star Yarışmacıları Kimlerdir, Hasan Yalnızoğlu Kim, Hasan Yalnızoğlu’nun Hayatı, Hasan Yalnızoğlu’nun Biyografisi, Hasan Yalnızoğlu’nun Yaşı, Hasan Yalnızoğlu ve Survivor Yarışması hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor All Star yarışması kadrosunda yer alan Hasan Yalnızoğlu’yu kısaca tanıyalım.

Hasan Yalnızoğlu, 1974 yılında İstanbul’da doğdu. Hasan Yalnızoğlu İlkokulu Üsküdar’da okudu. Küçük yaşlarda spor ile ilgilenen Hasan Yalnızoğlu 6 yaşında jimnastik ile başladığı spor merakı futbol ile devam etti. Daha sonra ki yıllarda ise yüzme, güreş gibi birçok spor dalı ile ilgilendi. Sportif bir kişiliği olan Hasan Yalnızoğlu dans, güreş, oyunculuk ile uğraşmaktadır.  Profesyonel güreşçi olan Survivor Hasan, sporcu kimliği ile birçok başarıya imza atmıştır.

Hasan Yalnızoğlu, yüzme sporunda başarılar kazandı. Hasan Yalnızoğlu ayrıca Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Hasan Yalnızoğlu Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezundur.

Hasan Yalnızoğlu,  Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev aldı. Hasan Yalnızoğlu, 2007 yılında kendisi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana ile evlendi. Ayrıca Hasan Yalnızoğlu sinema filmlerinde rol aldı.

Hasan Yalnızoğlu; Karaoğlan filminde Camoka, Dede Korkut Hikayeleri filminde Tekür, Keloğlan Karaprens’e Karşı filmde Dev karakterini canlandırdı.

2015 Survivor All Star yarışmasının kadrosunda yer alan Hasan Yalnızoğlu, Survivor Ünlüler-Gönüllüler: 6. Sezon, Gönüllüler takımından yer almaktaydı. Hasan Yalnızoğlu, Gönüllüler takımının en başarılı isimlerinden biriydi ve sezon finalisti olarak adını yazdırmıştır. Survivor 2012 Ünlüler-Gönüllüler Survivor yarışmasında Hasan Yalnızoğlu, Nihat Altınkaya’nın ardından ikinci oldu.

Hasan Yalnızoğlu Filmleri:

2002 yılında Karaoğlan
2005 yılında Sen Ne Dilersen
2006 yılında Keloğlan Karaprens’e Karşı
2007 yılında Tılsım Adası
2007 yılında Dede Korkut Hikayeleri
2007 yılında Korkusuzlar
2007 yılında Son Osmanlı Yandım Ali
2009 yılında Kahve Bahane
2010 yılında İncir ReçeliHasan Yalnizoglu
2011 yılında Burası Osmanlı 1711-Sır Kanunu
2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam
2013 yılında Karaoğlan
2014 yılında Kelebeğin İkinci Günü
2014 yılında Kızıl Elma

0 Paylaşımlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.