25 Eylül 2020

Hayat Mucizelere Gebe Oyuncuları Kimlerdir ?

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Hangi Kanalda, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Hangi Karakteri Kimlerdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Yönetmeni Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Süheyla Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Esma Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi İnci Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Engin Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Senaristi Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Serhat Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Ebru Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Gönül Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Didem Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisini İzle.

Yapımcılığını Fatih Aksoy’un yaptığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Mucizelere Gebe dizisinin yönetmeni Kerem Altuğ ve Hayat Mucizelere Gebe dizisinin senaristi ise Meryem Gür’dür.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Oyuncuları: Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Burcu Binici, Demet İyigün, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Işıl Yücesoy, Erkan Sever, Murat Kapu, Kartal Balaban, İlayda Fidanlık, Hasan Şahin Türk

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Karakterleri: Hayat Mucizelere Gebe dizisinde; Süheyla karakterini Hande Ataizi, İnci karakterini Damla Colbay, Engin karakterini Yiğit Dikmen, Esma karakterini Işıl Yücesoy, Suat karakterini Erkan Sever, Didem karakterini Burcu Binici, Gönül karakterini Demet İyigün, Cenk karakterini Murat Kapu, Levent karakterini Kartal Balaban, Ebru karakterini İlayda Fidanlık, Serhat karakterini Yusuf Akgün ve Orhan karakterini Hasan Şahin Türk canlandırmaktadır.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Süheyla Kimdir? Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde Süheyla karakterini Hande Ataizi canlandırmaktadır. Hande Ataizi’nin canlandırdığı Süheyla karakteri hakkında; 40’lı yaşlarda olan Süheyla, güzel, çekici, cilveli, ışıl ışıl ve yaşam dolu bir kadındır Süheyla. Genç bir kızken şarkıcı olma hevesine kapılmış, bu uğurda annesiyle savaşmış, o sırada Suat’a aşık olmuş, yaşadığı tutkulu aşkın neticesinde karnında bir bebek ve kırık bir kalple annesinin evine dönmek zorunda kalmıştır.

Fakat yaşadığı büyük travmaya rağmen neşesini, hayata tutunma azmini kaybetmemiş, kızını en iyi şekilde büyütmeye çalışmıştır. Her duyguyu abartılı ve coşkulu yaşar. Neşesi de kederi de seyre değer bir kadındır Süheyla.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Esma Kimdir? Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde Esma karakterini Işıl Yücesoy canlandırmaktadır. Işıl Yücesoy’un canlandırdığı Esma karakteri hakkında; 70’lerin başında olan Esma, namazında niyazında, tutucu ve tutumlu bir kadın. Taşkınlıktan, dedikodudan hiç haz etmez, mahalleli dedikoducu kadınları sopayla kovalar. Tek eğlencesi televizyon dizileridir. Kızı Süheyla’yı istediği gibi yetiştiremediğine inandığı için torununu kendi düsturuyla büyütmüş, onun başarılarıyla övünmüş ve şeytanın bacağını kırdığını düşünürken hamilelik haberiyle dünyası altüst olmuştur.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi İnci Kimdir? Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde İnci karakterini Damla Colbay canlandırmaktadır. Damla Colbay’ın canlandırdığı İnci karakteri hakkında; 20’li yaşlarda olan İnci, neşeli, cıvıl cıvıl, sorumluluk sahibi, planlı programlı bir genç kızdır. Annesi ve anneannesiyle küçük bir mahallede yaşar. Daha 18’indeyken karşılaşıp aşık olduğu Engin tarafından terk edilip iki ay boyunca aşk acısı çekmiş; daha sonra karşılaştığı Serhat’ta aradığı güven duygusunu bulmuş ve onunla evlenmeye karar vermiştir. Öğretmenlik ataması çıkana kadar arkadaşı Ebru’nun çalıştığı otelde garsonluk yapmaktadır.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Engin Kimdir? Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde Engin karakterini Yiğit Dikmen canlandırmaktadır. Yiğit Dikmen’in canlandırdığı Engin karakteri hakkında; Otuzlu yaşlarda olan Engin karizmatik, havalı bir genç adam olan Engin, gençliğini biraz da babasına inat, eğlence dünyasında boy göstermiş, mankenlerle gezip dolaşmış, gününü gün etmiştir. Ancak yakalandığı kanser hastalığı ve tedavisi boyunca karakteri neredeyse tümüyle değişmiştir. Kafasını kurcalayan tek şey bir an önce karısı Didem’den boşanmaktır. İşte bu esnada hayatına İnci ve bebek girer.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Serhat Kimdir? Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde Serhat karakterini Yusuf Akgün canlandırmaktadır. Yusuf Akgün’ün canlandırdığı Serhat karakteri hakkında; Otuzlu yaşlarda olan Serhat, yakışıklı, dürüst ve efendi bir komiserdir Serhat. Gençliğinde kardeşiyle beraber yaptığı bir hata (küçük bir hırsızlık vakası) sonrasında polis olmaya karar vermiştir. İnci gibi planlı programlı, düzenlidir. İnci ile tanıştığı gün, bu güzel kızda aradığını bulmuş ve kısa sürede onunla evlenmeye karar vermiştir. İnci hamile kaldıktan sonra ise Serhat’ın planlarının yanı sıra karakteri de değişir. İdealist komiser Serhat gider, istemeye istemeye yalanlar söyleyen, hatta İnci’yi geri kazanmaya çalışırken ilişkisini tehlikeye sokacak adımlar atan bir Serhat gelir.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Konusu: Tek arzusu öğretmenlik atamasını alıp mesleğe başlamak ve sevdiği adamla evlenmek olan İnci’nin hayatı tıbbi bir kazayla bir anda altüst olur. Rutin bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de şoke edicidir. Esma hadiseyi mukadderat olarak görür ve bebeği aldırmasını asla istemez. Süheyla kızının başına gelenleri kaderin tuhaf bir tekerrürü olarak görür; çünkü o da genç yaşında kızına hamile kalmış, evlilik dışı hamileliğin tüm zorluklarını yaşamıştır. Bu yüzden ne olursa olsun kızının kararına saygı duyacaktır.

Serhat ise yıkımların en büyüğünü yaşar, öpmeye kıyamadığı sevgilisinin başına gelene ilk anda inanamaz ve fakat onun için ne kadar zor olsa da İnci’yi asla yalnız bırakmaz. Ya kanser tedavisi görüp hayata yeniden tutunan Engin? Hiç tanımadığı bu genç kızla yollarını kesiştiren mucizevi tesadüfün hayatının en büyük aşkına dönüşeceğinden habersizdir. Hayat Mucizelere GebeÇocukluğunu, genç kızlığını anneannesinin tembihlerine uyarak tek bir hata yapmadan geçirmiş olan İnci bu olayın artçı depremleriyle sarsılıp durur. Her şey birbirine karışmış gibidir. Aşk, annelik, vefa, sorumluluklar, gelecek… Kalbi bir yandan gerçek aşkla tanışıp küt küt atarken, öte yandan anneliğin sorumluluğunu şaşkınlıkla hissetmeye başlar. İnci zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.