24 Eylül 2020

Hayatımın Aşkı Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir ?

15 Mayıs 2016 Pazar Günü Başlayacak Olan Hayatımın Aşkı Dizisi Hangi Kanalda, Saat Kaçta, Yönetmeni Kimdir, Senaristleri Kimlerdir, Oyuncuları Kimlerdir ve Daha Merak Ettiğiniz Birçok Soruyu Web Sitemizde Bulabilirsiniz.

2016 yılının yerli dizilerinden Hayatımın Aşkı dizisinde birçok ünlü isim yer almaktadır. Reytingleri yüksek olması beklenen Hayatımın Aşkı dizisi iddialı bir yapımdır.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Yönetmeni Kimdir?

Hayatımın Aşkı dizisinin yönetmenliğini Hakan Kırkaviç üstlenmektedir.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Senaryosu Kime Aittir? Senaristleri Kimlerdir?

Hayatımın Aşkı dizisinin hikayesi Şebnem Aşkın aittir. Hayatımın Aşkı dizisinin senaristleri ise Ekin Atalar ve Gökhan Horzum’dur.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Hayatımın Aşkı dizisinin oyuncu kadrosunda birçok ünlü isim yer almaktadır. Hayatımın Aşkı dizisinin oyuncu kadrosu arasında; Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Yonca Evcimik, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi, Sarpcan Köroğlu gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Hayatımın Aşkı dizisinde; Gökçe karakterini Hande Doğandemir, Demir Cerrahoğlu karakterini Kiraz Mevsimi dizisinden canlandırdığı Ayaz Dinçer karakteri ile tanıdığımız Serkan Çayoğlu, Kaan karakterini Berk Hakman, Gökçe’nin annesi Rezzan karakterini Zeynep Eronat, Gökçe’nin babası Hikmet karakterini Zafer Algöz, Gökçe’nin abisi Bartu karakterini ise komedi dizisi İşler Güçler dizisinden tanıdığımız Sadi Celil Cengiz, Demir’in babası Hulusi karakterini Avni Yalçın, Demir’in annesi Nesrin karakterini Ayşegül İşsever, Eylem karakterini Deniz Barut, Sema karakterini Seda Türkmen, Rahmi karakterini Murat Parasayar, Gökçe’nin kız kardeşi Sezen karakterini İlay Erkök, Nilay karakterini Gizem Terzi, Hakan karakterini Sarpcan Köroğlu canlandırmaktadır. Yonca Evcimik ise dizide Yonca Evcimik ismi ile karşımıza çıkmaktadır.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Konusu Nedir?

Hayatımın Aşkı dizisinin konusu; Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. hayatimin askiDemir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

Hayatımın Aşkı Dizisi Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta?

2016 yılının yeni dizilerinden Hayatımın Aşkı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Kanal D ekranlarında 15 Mayıs 2016 Pazar günü ilk bölümü ile karşımıza gelecektir. Hayatımın Aşkı dizisi Kanal D ekranlarında her Pazar günü saat 20.00’de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.