30 Mayıs 2023

Hayattan Kareler

Bazen karşılaştığımız bir an olur hemen o anı ölümsüzleştirmek için ya fotoğraf makinesine ile ya da cep telefonun kamerası ile fotoğrafını çekeriz. Çektiğimiz o karelere her baktığımızda o anı hatırlarız.hayattan kareler resimleri

Hayatta öyle güzel anlar olur ki o bazen bir doğa olayı, bazen sevimli bir hayvanın komik bir hali bu fotoğraf karelerinde yer alır.

Fotoğraf ile ölümsüzleşen bu kareler bazen bizi şaşırtır, bazen hüzünlendirir, bazen ise güldürür. Bu fotoğraflardaki sıcaklığı her baktığımızda tekrar tekrar hissederiz. Her baktığımızda yine aynı duygular oluşur sanki fotoğrafın içinde kendimize bir yer buluruz.

Objektiflere yansımış birbirinden güzel hayattan karelerin yer aldığı fotoğraflar:

fil ve bakicisi hayattan karelerKüçük filin hayata gülümsediği bir an objektiflere böyle yansımış.

kedi ve cocuk hayattan karelerBirisi şirin bir kediye, diğeri şirin bir çocuğa ait meraklı iki çift göz.

kopek ve cocuk hayattan karelerBazen içten bir sarılma bütün sevginin göstergesidir.

kopek yavrusu hayattan karelerSevimli ve küçük köpek yavrusunun tatlı uykusu.

kutup ayilari hayattan karelerSanki uzun süredir birbirlerini görmüyormuşçasına kutup ayılarının birbirleri ile samimi kucaklaşması.

ordek ve polis hayattan karelerPolis görevlisinin ördek ve yavrularının başlarına bir şey gelmesin diye eşlik ettiği o an hayattan karelere böyle yansımış.

penguenler ve evlilik toreni hayattan karelerDüğün davetlilerinin penguenlerden oluştuğu böyle egzotik bir düğünü sanırım her gelin ister.

rahibeler kartopu oynuyor hayattan karelerRahibelerin kartopu oynadığı o an objektiflere böyle yansımış.

su aygiri ve cocuklar hayattan karelerSevimli çocukların su aygırına hayranlıkla baktığı güzel bir fotoğraf.

tatli uyku hayattan karelerUyurken sevdiğimize sarılmak sadece insanlara özgü değil, sevgi tüm canlıların içinde var. Sevdiğin bütün canlılarda olan bir duygu olduğunu gösteren bir o müthiş kare.

tilki ve kameraman hayattan karelerSevimli tilkinin objektife şaşkınlıkla baktığı o an. Sanki selfie çekinmek istiyor gibi.

yagmur ve cocuklar hayattan karelerYağmurdan korunmak için çocukların kocaman bir yaprağı, şemsiye yerine kullandığı o an hayattan karelere yansımış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.