30 Mayıs 2023

Hazar Ergüçlü Kimdir ?

Hazar Ergüçlü’nün Hayatı, Hazar Ergüçlü’nün Oynadığı Filmler, Hazar Ergüçlü’nün Oynadığı Diziler, Hazar Ergüçlü’nün Canlandırdığı Karakterler, Hazar Ergüçlü’nün Biyografisi, Hazar Ergüçlü’nün Resimleri, Hazar Ergüçlü’nün Yaşı, Hazar Ergüçlü’nün Memleketi, Hazar Ergüçlü’nün Boyu, Hazar Ergüçlü Hakkında.

Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 yılında Kıbrıs’ta doğdu.

Hazar Ergüçlü üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi’nden tamamladı. Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünden mezun olan Hazar Ergüçlü, yönetmenliğini Derviş Zaim’in yaptığı Gölgeler ve Suretler adlı sinema filminde Ruhsar karakteri ile sinema dünyasına adımını attı.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in oynadığı Kuzey Güney dizisinde ise SimayCanay karakterini canlandırdı.

Senaristliğini Ece Yörenç’in, yönetmenliğini ise Ali Bilgin’in yapmış olduğu Medcezir adlı dizi de rol alan Hazar Ergüçlü bu dizi de Eylül Buluter adlı karakteri canlandırdı.Hazar Erguclu

Hazar Ergüçlü’nün boyu 170 cm’dir.

Hazar Ergüçlü ayrıca Benim Dünyam adlı sinema filminde Ayla, Açlığa Doymak adlı sinema filminde ise Sena karakterini canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.