1 Haziran 2023

Hearthstone Nedir Nasıl Oynanır ?

Hearthstone: Heroes of Warcraft Nedir, Hearthstone Nasıl Oynayabilirim, Hearthstone Oyunu Nasıl Oynanır, Hearthstone Ne Demektir, Hearthstone Oyunu İndirme, Hearthstone Sınıfları Nelerdir, Hearthstone Oyununda Hangi Sınıflar Classlar Vardır, Hearthstone Hakkında Her şey, Hearthstone Oyunu Hakkında Bilgi.

Bu yazımızda dünyaca ünlü bilgisayar oyunları üreten Blizzard Entertainment şirketi tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz dijital tahsil kart oyun bir oyun olan Hearthstone’den bahsedeceğiz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft; Dokuz Class’tan yani dokuz sınıftan oluşan ve Online olarak iki kişinin karşı karşıya oynadığı ücretsiz bir oyundur.

Hearthstone Dokuz Class Dokuz Sınıf Nelerdir?

Hearthstone Oyununda Dokuz Class Dokuz Sınıf Şunlardan Oluşmaktadır. 1. Mage 2. Hunter 3. Druid 4. Priest 5. Warrior 6. Paladin 7. Shaman 8. Rogue 9. Warlock

Hearthstone oyunun açık beta sürümü 2014 yılının Ocak ayında piyasaya çıktı.

Hearthstone oyunu 2014 yılının Mart ayında ise Microsoft Windows ve OS X işletim sistemlerinde piyasaya sürüldü. Mart 2014 itibarıyla 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu vardır.

Hearthstone Oyunu Nasıl Oynanır?

Toplanabilir kart oyunu olan Hearthstone oyununda birçok seçenek arasından uygun kartları seçerek rakip kahramanı yenmeyi çabalamaktır.

Hearthstone İndir Nereden İndirilir?

Sıra tabanlı bir oyun olan Hearthstone’de Ooyuncular kendi destelerini oluştururlar. Oyunlar Blizzard firmasının http://us.battle.net/hearthstone/ web sitesi üzerinden indirebilirsiniz.Hearthstone

Ayrıca Hearthstone oyununu Ios ve Google Play üzerinden de indirebilirsiniz. Oyuncular çeşitli oyun türlerinden birini seçerek oynayabilir. Tek oyuncu olarak farklı zorluklarda yapay zekaya karşı oynanabileceği gibi; insanlara karşı sıradan oyun veya çeşitli ödüller içeren arena oyunu da oynanabilir. Oyun en başta basit kart paketi ile başlar. Başarı ve tecrübe ile yeni kartlar açılır. Kartlar oyunun marketinden parayla satın alınabileceği gibi, oyunda tecrübe ile elde edilen altın puanlar karşılığında da alınabilir. Hearthstone bir sürü online turnuvası olan ünlü bir oyundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.