1 Ekim 2023

Hercai Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı

Hercai Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlanmıştır?

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi seyirciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Hercai dizisi yayınlanır yayınlanmaz reyting sıralamasında en üst sıralarda yer alan diziler arasında yer almıştır.

Hercai Dizisi

İzleyici tarafından çok sevilen Hercai dizisi hangi kitaptan uyarlanma diye bir dizisidir. Hercai dizisi Sümeyye Koç’un Hercai romanından aynı adla uyarlanmıştır.

Yazar Sümeyye Koç’un ilk önce Wattpad’da yazdığı Hercai adlı hikayesi daha sonra kitap olarak yayımlanmıştır. Hem Wattpad, hem de kitap olarak yayımlanan Sümeyye Koç’un Hercai eseri kitapseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Kitapseverlerin çok okuduğu eserler arasında yer almıştır.

Sümeyye Koç Hercai

İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi adlı sloganla yayın hayatına başlayan Hercai dizisi Sümeyye Koç’un Hercai kitabında anlatılan Miran Karaman ile Reyyan Şanoğlu arasında geçen imkansız bir aşk hikayesini anlatılmaktadır.

Hercai dizisinde de roman kahramanlarından Miran’ın soyadı Aslanbey olarak değiştirilmiştir. Hercai dizisinde Miran Aslanbey karakterini Akın Akınözü, Reyyan Şadoğlu karakterini Ebru Şahin canlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.