7 Haziran 2023

Hiç Bitmeyen Çikolata Sırrı Nedir ?

Bitmeyen Çikolatanın Sırrı Nedir, Bitmeyen Çikolata Oyunu Video, Bitmeyen Çikolatanın Sırrını Video İzle, Bitmeyen Çikolatanın Hilesi Nedir, Bitmeyen Çikolatanın Cevabı Nedir, Bitmeyen Çikolatanın Açıklaması Nedir.

Sosyal medya da bir hayli popüler olan Hiç Bitmeyen Çikolata’nın sırrı nedir? Bilgebilir.com adresi olarak bu yazımızda Hiç Bitmeyen Çikolata’ya ve Hiç Bitmeyen Çikolatanın Sırrına yani Hiç Bitmeyen Çikolatanın Hilesine yer vereceğiz.

Videoda izlediğimiz gibi çikolatadan her seferinde bir parça çıktığı halde sanki çikolata hiç küçülmüyor aynı kalıyor.

Bir web sitesinde Japonların çıldırtan zeka soru olarak geçen bu ilginç sorunun cevabını bulabilecek misiniz?

Peki, bunun cevabı ne videoyu iyice izleyip bulabilecek misiniz? Cevaba bakmadan önce biraz beyin jimnastiği yapma da fayda var.

Hala cevabı bulamadınız mı eğer bulamadıysanız hem görsel olarak resme bakabilir, ya da Bitmeyen Çikolatanın Sırrı videosunu izleyebilir ya da Bitmeyen Çikolatanın Sırrının açıkladığı resme bakabilirsiniz.

Cevabı hala bulamadınız mı? Yok ben videoyu izlemeyeceğim cevabı bulacağım diyorsanız biraz daha videoyu izleyin derin. Ama cevap o kadar kolay değil söyleyeyim. Eğer bulamayacağınızı düşünüyorsanız bence zaman kaybetmeden videoyu izleyin.

Bitmeyen Çikolata Cevabı Video İzle

Yediğiniz halde bitmeyen çikolatanın videosu izleyenleri şaşkına çeviriyor. Çikolatayı ortadan çapraz şekilde kesildikten sonra sol sütunun kesilmesi ve sol tepedeki çikolata parçasının alınmasıyla birlikte kaydırma işlemi yapıldığında çikolata aynı boyutlarda görünüyor. Böylece bitmeyen çikolatayı elde etmiş oluyorsunuz! Ancak aslında bu kesim işleminde ufak bir ‘oyun’ var.cikolataresim

Dikkatle bakıldığında aslında her kesilen çikolata dilimi genel olarak çikolatanın tamamını 2-3 milimetre kısaltıyor. Böylece siz genel küçülmeyi görmüyor ve çikolatanın bitmediğini düşünüyorsunuz. Oysa bu işlem 4-5 kez tekrar edildiğinde çikolatanın satır olarak küçüldüğünü göreceksiniz.

One Comment

  1. Eylül Reply

    Hayır be yalan bu kaydırma maydırma. Bitmeyen çikolata diye bir şey var cidden. Ben evde denedim hem de 5 kez uyguladım bunu hiç kısalmadı eksilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.